کد خبر: ۷۰۰۳۲۱۵
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹
۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹
کد خبر : ۷۰۰۳۲۱۵
گروه : فارس » شیراز

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس گفت: دانشگاه فنی‌و حرفه‌ای فارس آماده ایجاد رشته تعمیر تجهیزات پزشکی است.

ایجاد رشته تعمیر تجهیزات پزشکی در دانشگاه فنی و حرفه‌ای فارسبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، محمدجامعی رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس بیان کرد: در صورت تجهیز کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های مورد نیاز، این دانشکده می‌تواند رشته تعمیر تجهیزات پزشکی که بسیار مورد نیاز بیمارستان‌های استان است را را راه اندازی و اقدام به جذب دانشجو کند.

وی، در بازدید رئیس دفاتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌های استان فارس و مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی شیراز از دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس بیان کرد: یکی از مطالبات اصلی دانشگاه فنی و حرفه‌ای فارس فعال کردن دفتر نهاد نمایندگی رهبری در این دانشگاه است.

جامعی با بیان اینکه دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس دارای ۱۴ دانشکده است، افزود:ایجاد دفتر نهاد نمایندگی، ولی فقیه در این دانشگاه می‌تواند نقش موثر و تاثیرگذاری در پیشبرد اهداف دانشگاه فنی و حرفه‌ای فارس به ویژه در زمینه‌های فرهنگی و اجتماعی داشته باشد.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس تصریح کرد: ۶۰ تا ۷۰ درصد دروس این دانشگاه به صورت عملی در کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها به دانشجو آموخته می‌شود.

جامعی، همچنین به رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان فارس و مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز پیشنهاد داد، جلسه مشترک شورای معاونان دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس برگزار شود تا در این نشست ظرفیت‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای برای همکاری بیشتر با دانشگاه علوم پزشکی فارس به ویژه در زمینه تعمیر تجهیزات پزشکی معرفی شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین حمیدمقامی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان فارس نیز در این جلسه ضمن تمجید از آموزش‌های مهارتی اضافه کرد: دفتر نهاد رهبری آماده هرگونه همکاری با دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس در اجرای برنامه‌های مختلف است.

وی، در مورد ایجاد دفتر نهاد رهبری در دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس اظهار کرد: این موضوع دنبال می‌شود و انتظار می‌رود بتوانیم در گام نخست نیز یک رابط بین دفتر نهادرهبری و این دانشگاه داشته باشیم.

انتهای پیام/ت

آمادگی دانشگاه فنی و حرفه‌ای فارس برای ایجاد رشته تعمیر تجهیزات پزشکی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر