کد خبر: ۷۰۰۳۲۷۷
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

هوآوی با برنامه ریزی دقیق توانسته است تحریم‌های آمریکا را پشت سر گذاشته و روند صعودی فروش را بدست آورد.

افزایش فروش گوشی‌های هوشمند هوآوی در آخرین آمارهای منتشر شدهبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، با وجود فشارهای شدید شرکت‌های فناوری آمریکایی شرکت هوآوی، این شرکت چینی در آخرین آمارهای منتشر شده موفقیت‌هایی را در زمینه فروش گوشی‌های هوشمند خود بدست آورده است. اگرچه هوآوی در ماه‌های اخیر با کاهش محسوس تولید و فروشگاه تلفن‌های همراه هوشمند خود مواجه بوده است ولی مدیران هوآوی توانسته‌اند با برنامه ریزی دقیق و تولید محصولاتی با کیفیت مناسب در زمینه جذب مشتری بسیار خود عمل کنند و دوباره روندی صعودی در فروش را ادامه دهند.


بیشتر بخوایند:  جدیدترین ویدئوی تبلیغاتی Honor X9 باتری ۴۰۰۰ میلی‌آمپری آن را فاش کرد +فیلم


در ابتدای لغو قرار دادهای شرکت‌های آمریکایی مانند  گوگل با هوآوی، این شرکت افت ۱۸۰ میلیون واحدی در فروش محصولات خود تجربه کرد و آسیب‌های مالی شدید به غول فناوری چینی وارد شد. اما بر خلاف تصور سیاست مداران آمریکایی و حتی بسیایر از مردم جهان هوآوی با قدرت و توان بسیار بالای علمی و فناوری خود دوباره توانسته است به سطح مناسبی از فروش گوش‌های هوشمند دست پیدا کند.

افزایش فروش گوشی‌های هوشمند هوآوی در آخرین آمارهای منتشر شده

روند مثبت هوآوی در فروش گوشی‌های هوشمند

کارشناسان فناوری معتقدند: پس از دیدار اخیر مقامات چینی و آمریکا با یکدیگر در حاشیه نشست گروه ۲۰ در ژاپن، توافق‌های جدیدی در زمینه‌ی همکاری‌های تجاری شرکت‌های فعال در هر دو شرکت بدست آمد و همین موضوع اثر مثبتی روی بازار فروش هوآوی داشته است. اگرچه هیچ کدام از شرکت‌های گوگل و هوآوی خبری از همکاری‌های جدید و یا تجدید قراردادهای پیش از تحریم آمریکا نداده‌اند ولی به نظر می‌رسد، گوگل تعدادی از مجوزها و گواهینامه‌های لغو شده خود در مورد شررکت هوآوی را مجددا صادر کرده است. 

افزایش فروش گوشی‌های هوشمند هوآوی در آخرین آمارهای منتشر شده

از دیگر دلایل افزایش فروش هوآوی قیمت پایین‌تر نسبت به سایر گوشی‌های هوشمند و سیساست‌های تهاجمی بازار بازاریابان هوآوی در سراسر جهان است. مدیدران هوآوی با ابراز رضایت از شرایط جدید امیدوارند در ماه‌های آتی هم‌چنان میزان فروش این شرکت در تمامی نقاط جهان افزایش پیدا کند و به زودی به رقابت تنگاتنگ با سامسونگ را تجربه کنند.

انتهای پیام/

هوآوی مجددا روند صعوی خود در فروش گوشی‌های هوشمند را بدست آورد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر