کد خبر: ۷۰۰۴۸۵۲
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
بسته اخبار حوادث امروز بیست و ششم تیر ۹۸؛

مهم‌ترین حوادث امروز (بیست و ششم تیر سال ۹۸) را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، مهم‌ترین حوادث امروز ( چهارشنبه بیست و ششم تیر سال ۹۸) را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

۱۰۴کشف  دستگاه استخراج ارز دیجیتال در دیلم و عسلویه

فرمانده انتظامی شهرستان دیلم گفت: مأموران پلیس در ایستگاه بازرسی شهید موسوی در محور خروجی این شهرستان به یک دستگاه اتوبوس مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

سرهنگ رضا اسماعیلی افزود: در بازرسی از این اتوبوس، ۶۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال و ۲۲۰ هزار نخ انواع سیگار بدون هرگونه مدارک گمرکی کشف شد.

وی ارزش این محموله را برابر نظر کارشناسان ۶ میلیارد ریال عنوان و بیان کرد: در این زمینه یک نفر دستگیر شد و پس از تشکیل پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه نیز به توقیف دو دستگاه سواری پژو ۴۰۵ در این شهرستان اشاره کرد که ۴۴ دستگاه استخراج ارز دیجیتال از آن‌ها کشف شده است.

سرهنگ پیمان فتاحی افزود: مأموران پلیس در ایستگاه بازرسی شهید مصطفی خمینی در محور ورودی استان بوشهر از دو دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵، ۴۴ دستگاه استخراج ارز دیجیتال و ۴۲ دستگاه پاور بدون هرگونه مدارک گمرکی کشف کردند.

وی ادامه داد: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را پنج میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه بیان کرد: در این زمینه دو نفر دستگیر شده‌اند.

کشف بیش از یک میلیارد کالای قاچاق در کنگان

فرمانده انتظامی کنگان گفت: سه دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق در این شهرستان توقیف شد.

سرهنگ رهام رضایی افزود: مأموران پلیس آگاهی در جاده‌های منتهی به شهرستان از سه دستگاه کامیون کشنده، ۴۲ حلقه لاستیک کامیون و ۴۲ دستگاه فیلتر تصفیه آب قاچاق کشف کردند.

وی با اشاره به دستگیری سه متهم در این زمینه بیان کرد: کارشناسان ارزش ریالی این محموله‌های قاچاق را یک میلیارد ریال برآورد کردند.

توقیف دو محموله موتور جاروبرقی قاچاق در دشتستان

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: مأموران پلیس در ایستگاه بازرسی شهید صلاحی در محور خروجی شهرستان دشتستان از دو دستگاه کامیون ۱۷ هزار دستگاه موتور جاروبرقی بدون مدارک مثبت گمرکی کشف کردند که در حال انتقال به دیگر نقاط کشور بود.

سرهنگ سید جواد رضوی بیان کرد: کارشناسان ارزش این محموله قاچاق را ۱۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال برآورد کرده‌اند و در این زمینه دو متهم دستگیر شده‌اند.

انتهای پیام/ک

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر