کد خبر: ۷۰۰۵۱۵۹
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۴

سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان لرستان اظهار کرد: از استانداری انتظار می‌رود روند تشکیل مجمع خیرین لرستان را تسریع و تسهیل کند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از لرستان، سیدعلی کریمی سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان لرستان با اشاره به در حال انجام بودن ثبت مجمع خیرین ازدواج استان اظهار کرد: از استانداری انتظار می‌رود روند تشکیل مجمع خیرین لرستان را تسریع و تسهیل کند.

 کریمی در ستاد ساماندهی امور جوانان استان که با موضوع هفته ازدواج برگزار شد، اظهار کرد: امسال از ۱۲ تا ۱۸ تیرماه و هم‌زمان با سالروز ولادت حضرت ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) برنامه‌های متنوعی در هفته ازدواج در سطح استان برگزار خواهد شد.

وی با ذکر این مطلب که در هفته ازدواج ۱۲ برنامه شاخص در سطح استان اجرا خواهد شد، ادامه داد: اهم برنامه‌های هفته ازدواج در مناطق سیل‌زده است.

سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان لرستان بر ترویج فرهنگ ازدواج آسان تأکید کرد و افزود: پک‌های لوازم خانگی برای زوجین مناطق سیل‌زده توزیع می‌شود.

کریمی با اشاره به این‌که برنامه‌های هفته ازدواج و جشنواره ازدواج در یازده شهرستان برگزار می‌شود، تصریح کرد: اجرایی کردن مصوبات در حوزه جوانان از ضروریات است لذا تقسیم کاری که توسط ستاد ساماندهی امور جوانان لرستان برای دستگاه‌ها انجام می‌گیرد، اجرایی شوند.

وی با ذکر این مطلب که از مروجین ازدواج در این هفته تجلیل خواهد شد، ادامه داد: نمایشگاه عرضه ملزومات ازدواج برپا می‌شود کمااینکه در این نمایشگاه دستگاه‌های اجرایی توفیقات خود را در حوزه ازدواج و جوانان را عرضه می‌کنند و بخشی از نمایشگاه در حوزه ازدواج در نظر گرفته شده است.

سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان لرستان با اشاره به در حال انجام بودن ثبت مجمع خیرین ازدواج لرستان، ادامه داد: ثبت مجمع خیرین ازدواج با مساعدت استانداری تسهیل شود.

کریمی با اشاره به برگزاری برنامه تجلیل از خانواده‌های همسران شهدای مدافع حرم در هفته ازدواج، بیان کرد: در حوزه پژوهشی باید بحث مهریه، آسیب‌شناسی شود.

انتهای پیام/ر

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر