کد خبر: ۷۰۰۸۲۹۴
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۴

برگ تازه‌ای از پرونده زندگی پرسروصدای بازیگر مشهور و همسرش جداشده‌اش منتشر شد.

برگی تازه در پرونده جنجالی آقای بازیگر و همسرش/ دوست مشترک زوج مشهور سکوت خود را شکست!به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،  شاید کمتر فردی تصور می‌کرد که جانی دپ و همسرش امبر هرد که در سال ۲۰۱۵ به شکلی عاشقانه ازدواج کردند در مدتی کمتر از یک سال به شکلی خصمانه جدا شوند. آن هم با اتهاماتی سنگین علیه جانی دپ که شامل انواع خشونت خانگی می‌شد. این پرونده اکنون وارد مرحله‌ای جدید شده است. پس از جدایی اما، امبر هرد با انتشار تصاویری مدعی شد که همسرش او را کتک زده و مورد آزار جسمی قرار داده است.

اما اکنون این پرونده وارد فاز جدید شده است چرا که دوست مشترک امبر و جانی یعنی لائورا دایونر می‌گوید امبر یک دروغگو و بیمار روانی است. او می‌گوید من به فاصله روز‌های بیست و سوم تا بیست و پنجم ماه می‌یعنی روز‌هایی که امبر مدعی خشونت خانگی شده با او بودم و او را چندیدن بار از نزدیک ملاقات کردم او در این روز‌ها هیچ نشانه‌ای از سوء استفاده یا آسیب جسمی، از جمله قرمزی، تورم، برش، کبودی یا آسیب‌های دیگر نداشت و کل ادعا‌های او دروغی بزرگ است.

او افزود طی ماه‌های مختلف آشنایی و ازدواج امبر و جانی من با هر دو آن‌ها ملاقات داشتم، اما امبر هرگز کوچکترین حرفی یا نشانه‌ای از کتک خوردن یا آسیب روانی و جسمانی نشان نمی‌داد. او تاکید کرد اتفاقا این آمبر بود که همیشه پرخاشگر و عصبی بود و بار‌ها شاهد فریاد‌ها و عصبانیت او در قبال کارمندان، مدیربرنامه‌ها یا حتی عوامل یک فیلم بوده‌ام.

برگی تازه در پرونده جنجالی آقای بازیگر و همسرش/ دوست مشترک زوج مشهور سکوت خود را شکست!

منبع:خبرآنلاین

انتهای پیام/

شهادت دوست مشترک زوج هالیوودی: امبر هرد بیمار روانی‌است و جانی دپ به او آسیبی نرسانده

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر