کد خبر: ۷۰۰۹۲۴۱
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۲
نماینده مالک نساجی بیانیه منتشر کرد؛

میلاد مهدی با انتشار بیانیه ای گفت: خریداران جدید باشگاه نساجی، تیمداری در لیگ برتر را با دسته یک اشتباه گرفته‌اند.

آقایان مسئول در نساجی لیگ برتر را با دسته یک اشتباه گرفتند/ به آبروی نساجی چوب حراج نزنیدبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، بعد از وقایع چند روز اخیر باشگاه نساجی و اتفاق عجیب امروز که مربوط به محبوس شدن بازیکنان نساجی در زمین تمرین کردان به دلیل پرداخت نشدن کرایه زمین بود، میلاد مهدی نماینده مالکان باشگاه نساجی و وکیل فرهاد صنیعی فر در مورد این اتفاق واکنش نشان داد و با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: من که خیلی دقیق نمی دانم چه اتفاقی رخ داده اما در فضای مجازی مصاحبه ای از کوچک‌زاده اینطور خواندم که گویا بدلیل عدم پرداخت یا مشکل پرداخت بازیکنان اجازه خروج از کمپ نداشتند.

من با شنیدن این خبر سورپرایز نشدم و چیز خیلی عجیبی نیست. چرا که توقع بیشتری از این گروه نداریم. اما آقایان چرا متوجه نیستند این برخوردها و پیش بینی ها برای یک باشگاه لیگ برتری پسندیده نیست؟ از خریدار جدید درخواست دارم با آبروی باشگاه پرطرفداری مثل نساجی مازندران بازی نشود و به آن چوب حراج نزنند.

 این مجموعه در ابتدا به نظر می‌رسید تمایلی به پرداخت حق السهم مورد قرارداد نداشته اما امروز می بینیم که به کل توان پرداخت ندارد و این بازی های روانی برای زمان خریدن است تا لیگ آغاز شود.

اژدری شرایط دریافت پروانه باشگاه نساجی را ندارد

بنده در گذشته مواضع مالکان باشگاه را در خصوص قرارداد گفته ام و قصد ندارم دوباره در این مورد صحبتی کنم. اما لازم می‌دانم به صورت کلی اشاره کنم که ما چیزی به نام مالکان قدیم و جدید نداریم. بهتر است بگوییم مالکان باشگاه و خریدار که در حال حاضر خریدار باشگاه، اژدری به دلیل عدم انجام تعهدات به لحاظ قانونی شرایط انتقال و دریافت پروانه را ندارد.

اقدامات کوچک‌زاده توهین به شعور مخاطبان فوتبالی است

کوچک‌زاده، در مصاحبه قبلی اش و یکبار هم در این مصاحبه اخیر نسبت به ایجاد تشنج در فضای تیم توسط من و یا وضعیت مالکان و خریدار اشاره کرده، واقعاً چه تصوری از هواداران دارد؟ هوادار نساجی فوتبال را می‌فهمد، مناسبات و روابطش را هم درک می کند. این بازی با کلمات و فرار رو به جلو توهین به شعور مخاطب نساجی است.

سرپرست محترم، پنهان کاری به چه قیمتی؟ اینکه این مجموعه توان و امکان پرداخت ده روز اردو را ندارد ، چه ارتباطی به مالکان دارد؟ مجموعه جدید با اقتدار آمد،  هزینه کنید، نکند این هم بدهی است؟ بخشی از صحبت هایشان که مربوط به من می شود را می‌گذرم و حلالشان، نان و نمک خوردیم با هم، اما واقعاً عدم پرداخت هزینه های جاری باشگاه هیچ ارتباطی ندارد به مالکان و متاسفانه در آستانه شروع فصل مباحثی را به میان کشیده اند که علیرغم میل باطنی مجبور به واکنش می شویم.

کسی که از عشق به نساجی دم می‌زند تا به‌ حال یک بازی را هم از نزدیک ندیده است!

صنیعی فر و حدادیان برای تیمی که زحمت کشیده اند شرایطی مهیا نمی‌کنند که محل آسیب شود، اما گویا برخی بدنبال تخریب مالکانی هستند که نامشان در تاریخ نساجی خواهد ماند.  آیا مهاجری در این وضعیت می‌تواند با تمرکز فعالیت کند؟ کمی هم انصاف خوب است و برای حفظ آرامش تیم هم که شده دوستان را دعوت به آرامش و صداقت در کلام می کنم، اما برای شفاف سازی باید به هواداران عزیز عرض کنم من نماینده ۲ مالک محترم باشگاه هستم و هیچ سخن و اطلاعیه ای بدون هماهنگی منتشر نمی‌شود. پس برای دوست عزیزم که این اتهام اخلاقی را وارد می کند و می‌گوید با دست خالی کار می‌کنیم، باید خاطره ای را یادآوری کنم. شاید حافظه تاریخی هواداران یاری نکند، کسی که امروز از عشق و علاقه و تعصب تیم حرف می زند، در فصل صعود این تیم به لیگ برتر حتی یک بازی تیم شهرش را هم ازنزدیک ندید!

آذری می‌تواند در مورد عملکرد گذشته سرپرست فعلی نساجی شهادت بدهد

او چند سالی در شهر و استانی دیگر دنبال موفقیت حریفان نساجی بود و حتی مجدانه تلاش کرد نامه ای از فدراسیون علیه تیم نساجی به دلیل استفاده غیرمجاز از بازیکن خارجی بگیرد و تیم شهرش را به خاطر تیم شهری دیگر در استانی دیگرمحکوم کند. سعید آذری مدیرعامل آن مقطع نساجی مازندران و فعلی ذوب آهن می تواند شهادت این موضوع را بدهد، عزیزی که حالا دم از عشق به نساجی می زنند چه کرد که تیم قائم شهر محکوم شود و البته با درایت مدیر وقت باشگاه این اتفاق نیفتاد، که اگر می افتاد شاید چیزی به اسم جشن صعود نمی داشتیم. حالا که تیم لیگ برتری شده، جذابیت های به مراتب بیشتری به نسبت یک تیم دسته یکی دارد، دوباره دوستان جمع شدند و حرف از عشق به نساجی می زنند، اشکالی ندارد نساجی متعلق به مردم مازندران است و عاشق کم ندارد اما لطفاً موارد را مصادره به مطلوب نکنید.

روزهایی که نساجی تلاش می کرد پس از ۲۴ سال به لیگ برتر صعود کند و آقای فرهاد صنیعی فر بدون هیچ کمک دولتی و فقط از جیب شخصی البته با تلاش جواد نکونام و شاگردانش، هواداران را به این آرزو رساند این عاشقان کجا بودند؟!

یک فرد بد سابقه به دنبال فعالیت اقتصادی در نساجی است

نمی خواستم اسمی از گرجستان و دسته گل آقایان در این کشور بیاورم اما شنیدیم قرار است یک دلال بد سابقه و فعال در این کشور اختیار فعالیت های اقتصادی نساجی را به دست بگیرد. صنیعی فر و حدادیان از شنیدن این اخبار نگران و ناراحت هستند. چطور ما نسبت به این وضعیت بی تفاوت باشیم؟

مالکان تیم را واگذار کردند تا نساجی درگیر حاشیه نشود

مالکان باشگاه در پایان فصل، به دلیل مشغله فراوان و خستگی و دلایلی دیگر که ریشه در عدم حمایت مسئولان استانی از باشگاه داشت، تیم نساجی را علیرغم میل باطنی واگذار کردند که تیم درگیر این حواشی نشود و به آرامش برسد و بتواند به راه خود ادامه دهد، اما از روزی که این اتفاق افتاد دوستان خلاف توافق قدم برداشتند و تا امروز این وضعیت بلاتکلیفی که شاهدش هستیم هم نتیجه ی همین عدم مدیریت و عدم پایبندی به مفاد قرارداد در اوضاع کنونی است.

کام هوادار را تلخ نکنید!

فارغ از اینکه چه کسی لیاقت خدمت به باشگاه نساجی را داشته باشد، یادآور میشوم این تیم کادر فنی هوشمند و توانمند و بازیکنانی غیور دارد که برای فصل پیش رو تلاش ها و رشادت ها خواهد کرد، از هواداران می خواهم کام این عزیزان را تلخ نکنند و تحت هر شرایطی از باشگاه نساجی حمایت کنند که مالکان اصلی اش مردم قائمشهر هستند.


بیشتر بخوانید:

کوچک زاده: مسئولان مازندران باید هر چه زودتر پروانه باشگاه را انتقال دهند/احساسات مردم نباید به بازی گرفته شود

دیدار تدارکاتی نساجی و صنعت نفت قطعی شد

نساجی در اندیشه خرید سنگربان مطمئن

بازیکنان نساجی در کمپ تمرینی محبوس شدند!


انتهای پیام/

آخرین اخبار از باشگاه نساجی مازندران 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر