کد خبر: ۷۰۱۰۴۷۸
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۹

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت:فضای مجازی فضایی گسترده برای بیان نقطه نظرات، آگاهی‌بخشی و مقابله با دشمنان است، چرا که دشمن در این فضا سعی بر دروغ پراکنی و اشاعه منکرات دارد.

جوان‌گرایی از برنامه‌های اصلی سپاه است/ فضای مجازی، عرصه آگاهی‌بخشی و مقابله با دشمنبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: یکی از برکات انقلاب اسلامی تربیت نوجوانان و جوانان انقلابی فرهیخته بوده که در ۴۰ سال گذشته این مهم صورت گرفته است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اهمیت تبیین بیانیه گام دوم در چهلمین سال انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: در این سال ما شاهد برنامه‌ریزی قوی و مستحکم و ترویج روحیه ایثار و مقاومت در دوره جدید انقلاب هستیم که بسیج با یاری علمای عزیز این موضوع را برعهده گرفته است.

وی افزود: امروز شاهد آن هستیم هزاران نفر از دانشجویان سراسر کشور در کنار مضجع منور امام رضا (ع) در کنار یک دیگر جمع شده‌اند تا در دوره عقیدتی و فرهنگی به نوعی جهادی حاضر شوند، اما این برنامه‌ها باید موجب حضور سازمان یافته جوانان برای اعتلای انقلاب اسلامی و شکوفایی نسل جوان شود.

سلیمانی در خصوص برنامه‌های سپاه و بسیج مستضعفین درراستای جوان‌گرایی تصریح کرد: از ابتدای تاسیس سپاه پاسداران محور تحرک و پویایی جوانان بوده و کادر‌های جوان سپاه همیشه در مسؤولیت‌های مهم قرار داشته‌اند.

جوان‌گرایی را یکی از برنامه‌های اصلی سپاه است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین جوان‌گرایی را یکی از برنامه‌های اصلی سپاه دانست و ادامه داد: در این حوزه سپاه پاسداران تاکنون جزو یکی از بهترین نهاد‌ها بوده و این فعالیت خود را ادامه می‌دهد.

وی در خصوص برنامه‌های بسیج درراستای تسهیل امر زیارت یادآور شد: یکی از برنامه‌های اصلی ما برگزاری برنامه‌های خود در اماکن زیارتی مانند مشهد و قم و سرزمین‌های راهیان نور است.

سردار سلیمانی در خصوص فعالیت‌های بسیج پیرامون فعالیت‌های مجازی نیز عنوان کرد: فضای مجازی فضایی گسترده برای بیان نقطه نظرات، آگاهی‌بخشی و مقابله با دشمنان است، چرا که دشمن در این فضا سعی بر دروغ پراکنی و اشاعه منکرات دارد، برای مثال از منافقین تصاویری پخش شد که تلاش می‌کنند از این فضا بر علیه نظام استفاده کنند، به همین جهت سعی داریم فعالیت‌های خود را با هدف تبیین اهداف انقلاب اسلامی و بالابردن قدرت نرم انقلاب برنامه‌ریزی کنیم.

منبع فارس

انتهای پیام/ف

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر