کد خبر: ۷۰۱۱۷۵۲
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸
۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸
کد خبر : ۷۰۱۱۷۵۲
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: ظرفیت‌ کاروان‌های سفر به عتبات عالیات برای روز عرفه و اعیاد غدیر و قربان افزایش پیدا کرد.

افزایش ظرفیت‌ کاروان‌های سفر به عتبات عالیات در عرفه/ قیمت‌ سفرهای هوایی و زمینی تغییر نکردحجت الاسلام و المسلمین صحبت الله رحمانی مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به آغاز ثبت نام عتبات عالیات برای عرفه و اعیاد غدیر و قربان از ۲۹ تیرماه، اظهار کرد: ثبت نام برای سفرهای عتبات عالیات از ۲۹ تیرماه برای بازه زمانی ۱۴ تا ۳۱ مردادماه آغاز شده است.

به گفته مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت، زائران بسیاری در این ایام به عتبات عالیات سفر می‌کنند، به همین دلیل ظرفیت کاروان‌ها نسبت به دوره قبل افزایش یافت و این ظرفیت‌ها در اختیار استان‌ها قرار گرفته است.

حجت الاسلام و المسلمین رحمانی گفت: در مجموع روزانه ۶۰ کاروان (۱۰ کاروان هوایی و ۵۰ کاروان زمینی) برای روز عرفه به عتبات مشرف می‌شوند.

او افزود:  همچنین روزانه ۴ پرواز هوایی و ۲۰ کاروان زمینی از استان تهران برای ایام عرفه به عتبات مشرف خواهند شد.


بیشتر بخوانید: پیش بینی ثبت نام ۲۴۰۰ موکب برای اربعین ۹۸/ اعزام موکب‌ها برای استقرار و آماده سازی از اول محرم


مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با بیان اینکه هزینه‌های سفر به عتبات عالیات تغییر نکرده است، گفت: در حال حاضر هزینه سفر هوایی به عتبات عالیات حداکثر ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و حداقل ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است و هزینه سفر زمینی حداکثر ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و حداقل یک میلیون و ۹۵۰ هزار تومان است.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر