کد خبر: ۷۰۱۱۹۷۹
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۱

در یک درگیری خونین که برای یک زوج جوان عصر روز گذشته 31 تیرماه 98 در حوالی شهر نشتیفان از توابع خواف رخ داد، زن جوان جان باخت و همسرش به شدت زخمی شد.

جزئیاتی از حمله خونین به زوج جوان در خواف خراسان رضویبه گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، مدیر روابط عمومی نیروی انتظامی خواف در پاسخ به پیگیری موضوع از سوی خبرنگار ما، به تایید مرگ زن جوان و جراحت همسرش اکتفا و به دلیل آنچه که وی جریحه‌دار نشدن افکار عمومی جامعه نامید از ارائه هرگونه اطلاعات بیشتر پرهیز کرد.

گفته می‌شود این زوج جوان صبح دیروز از منزل خارج می‌شوند و عصر همان روز در دامنه کوه سینو در حوالی شهرنشتیفان مورد حمله فرد یا افراد ناشناس قرار می‌گیرند و پس از نزاع خونین، با ضربات چاقو مجروح می‌شوند و پیکر‌های مجروح و خونین آن‌ها به بیمارستان ۲۲ بهمن خواف منتقل می‌شود.

یونس بهره‌مند، مدیر روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خواف نیز در پاسخ به سوال خبرنگار ما پیرامون شایعات مطرح شده درباره نحوه معالجه و تاثیر تاخیر و یا کم کاری کارکنان بیمارستان در فوت زن جوان، توضیح داد: یک زوج مجروح دیروز به بیمارستان ۲۲ بهمن خواف منتقل شدند که زن جوان به علت شدت جراحات و با وجود تلاش پزشکان معالج، در حین درمان جان باخت و مرد جوان نیز به علت جراحات شدید در بخش مراقبت‌های ویژه تحت نظر پزشکان است.

وی اضافه کرد: در ارائه خدمات پزشکی به مجروح از زمان پذیرش تا اتاق عمل، کم کاری و تاخیری در کار نبوده و نظر نهایی علت فوت مجروح بر عهده پزشکی قانونی است و ما تا اعلام نظر پزشکی قانونی صبر می‌کنیم.

بهره‌مند بیان کرد: در بیمارستان ۲۲ بهمن خواف جراح قلب نداریم؛ جراح با وجود تعدد ضربات چاقو در ناحیه قفسه سینه مجروح و به رغم اینکه امیدی به زندگی وی نبود، برای نجات جان وی از هیچ گونه تلاشی دریغ نکرد. گفتنی است مقتول، فروشنده صنایع دستی در حوالی آس باد‌های شهر نشتیفان خواف بود.

در بررسی صحنه جرم، آلت قتاله پیدا شده و پرونده کشف حقیقت این نزاع خونین از سوی اداره جنایی پلیس آگاهی نیروی انتظامی و دادگستری خواف در دست پیگیری است.

منبع:ایسنا

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر