کد خبر: ۷۰۱۳۰۸۷
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹

فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری مادر و فرزندی که با خرید نان خشک اقدام به سرقت از منزل شهروندان در قائم شهر می‌کردند خبر داد.

سردار میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران در گفت و گو با  خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت طلاجات و اشیاء قیمتی از منازلی در شهرستان قائم شهر، موضوع در دستور کار انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در اجرای این ماموریت کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قائم شهر با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه سارق را شناسایی کردند.

سردار میرفیضی گفت: متهم که زنی ۵۰ ساله و اهل یکی از استان‌های جنوب غربی کشور است با همدستی پسر ۳۳ ساله خود به بهانه خرید نان خشک و فروش اقلام خرد به در منازل شهروندان مراجعه کرده و با شناسایی افراد دارای تمکن بالا در فرصتی مناسب اقدام به سرقت طلاجات و اشیاء قیمتی از منزل آنان می‌کرد.

وی افزود: پس از هماهنگی‌های قضائی متهم و فرزند وی که حدود ۵ ماه در این شهرستان سکونت داشتند در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند.

وی گفت: در بررسی حساب‌های بانکی متهمان که هرکدام دارای چندین فقره سابقه کیفری نیز هستند ۴۰ میلیارد ریال وجه نقد که از طریق فروش طلاجات به دست آورده بودند، کشف شد.

سردار میرفیضی افزود: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۶ فقره سرقت منزل، سرقت طلاجات و اشیاء قیمتی شهروندان اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به این که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، به شهرونان توصیه کرد: از اعتماد به افرادی که تحت هر عنوانی به درب منزل آنان مراجعه می‌کنند خودداری کرده و حتما منزل و محل کسب خود را به سیستم‌های امنیتی و هشدار دهنده مجهز کنند.
 
انتهای پیام/س
 

سرقت میلیاردی زن نمکی در قائمشهر

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر