کد خبر: ۷۰۱۵۳۹۷
گروه : مرکزی » اراک
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان مرکزی خبر داد؛

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان مرکزی از رشد بیش از ۱۴۰ درصدی عملکرد آموزشی در این استان خبر داد.

رشد بیش از ۱۴۰ درصدی آموزش‌های فنی و حرفه ایی در استان مرکزیشاه محمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان مرکزی در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک،   با بیان اینکه در استان مرکزی ۲۱ مرکز آموزش ثابت و ۲۶۷ آموزشگاه آزاد داریم و کار‌هایی هم در بخش جوار کارگاهی در صنایع و دانشگاه انجام می‌دهیم گفت: سال گذشته بیش از ۱۴۰ درصد عملکرد آموزشی داشتیم.

شاه محمدی افزود: امیدوارم بتوانیم همه عزیزان را متقاعد کنیم که میشود به سمت آموزش‌های مهارتی بروند و با توسعه فرهنگ مهارت آموزی هم مشکل اقتصاد را حل کنیم و هم رونق تولید را داشته باشیم.

وی اضافه کرد: یکی از راه‌هایی که به غیر از دانشگاه میتواند به اشتغال جوان‌ها کمک کند آموزش‌های مهارتی هست و خواهش من از همه شهروندان و همه عزیزانی که دغدغه و نگرانی برای اشتغال جوانان را دارند این است که به این سمت بروند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان مرکزی با اشاره به افتتاح نمایشگاه مهارت آموزی، کار آفرینی و اشتغال بانوان شهرستان دلیجان بیان کرد: این نمایشگاه نشان دهنده تعامل بین بخش دولتی و بخش خصوصی فنی حرفه‌ای است که بیشتر همه عزیزانی که در این نمایشگاه حضور داشتند آموزشگاه‌های آزاد شهرستان دلیجان بودند.

وی ادامه داد: فنی و حرفه‌ای شهرستان دلیجان هم با وجود موانع و مشکلات مخصوصا در این شهرستان حدود ۱۴۰ درصد عملکرد آموزشی داشتند که واقعا جای تقدیر و تشکر از تلاش این همکاران دارد.

انتهای پیام / ج

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان مرکزی از رشد بیش از ۱۴۰ درصدی عملکرد آموزشی در این استان خبر داد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر