کد خبر: ۷۰۱۷۷۱۲
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۱
امام جمعه پلدختر:

امام جمعه پلدختر گفت: رسانه و روابط عمومی‌ها ۲ قشر هستند که اهمیت و ارزش زیادی دارند و نباید بلندگو مسؤولان شوند که این آفت است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان،  حجت‌الاسلام سید محسن موسوی امام جمعه پلدختر گفت: رسانه و روابط عمومی‌ها ۲ قشر هستند که اهمیت و ارزش زیادی دارند و نباید بلندگو مسؤولان شوند که این آفت است.

 موسوی عصر امروز به مناسبت چهلمین سالگرد اقامه نخستین نماز جمعه دردیدار با مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی این شهرستان اظهار کرد: روابط عمومی نقش مهمی در انعکاس شفاف نظرات مردم و حفظ امید و انگیزه جامعه و ارتقا فعالیت‌های هر دستگاه و سازمان دارد.

وی کار روابط عمومی را سخت و فرهنگی دانست و افزود: روابط عمومی‌ها باید قدر جایگاه خود را بدانند، زیرا اگر کسی برای کار و جایگاه خود ارزش قائل نشود نباید انتظار داشته باشد سایرین به کار وی اهمیت دهند.

امام‌جمعه پلدختر با بیان اینکه روابط عمومی بعضی ادارات بر برخی روابط عمومی‌های ادارات دیگر
سلطه دارند، افزود: جایگاه روابط عمومی آنقدر با ارزش و مهم است که مدیر دستگاه هرجا می‌رود به جای معاون، مسؤول روابط عمومی را با خود برده و دست راست مسؤول به حساب می‌آید.

موسوی بیان کرد: روابط عمومی هر اداره با همه بخش‌های آن اداره سر وکار دارد، از این رو مدیران ادارات در امر روابط عمومی اهمیت قائل شوند و اسم آن‌ها را در سامانه دولت ثبت کنند.

وی به چهلمین سالگرد اقامه نخستین نماز جمعه در کشور پس از انقلاب اشاره کرد و افزود: انتظار می‌رود مصوبه‌ای باشد که روابط عمومی‌ها در نمازجمعه به منظور حضور در نماز عبادی-سیاسی و در بین نمازگزاران و عموم مردم شرکت کنند.

امام جمعه پلدختر گفت: رسانه و روابط عمومی‌ها ۲ قشر هستند که اهمیت و ارزش زیادی دارند و نباید بلندگو مسؤولان شوند که این آفت است.

موسوی  با بیان این که شمیم خدمت در نماز جمعه پلدختر ضعیف است، افزود: انتظار می‌رود اصحاب رسانه و روابط عمومی‌ها نه تنها در نماز جمعه و شمیم خدمت را اداره کنند بلکه در سایر برنامه‌های فرهنگی حضور فعال داشته و از یکدیگر سبقت بگیرند، زیرا باید در راستای ارتقا این امر از این ظرفیت استفاده کرد.

وی بیان داشت: نظر سنجی فضای مجازی را قبول ندارم، زیرا این فضا، مجازی است و گاهی اوقات مانند زیر سوال بردن هلال احمر پلدختر در شایعه دپو کولر‌های گازی در رابطه با سیل‌زدگان در کدام خیابان، کوچه و خانه، مطالب واهی و بی اساس منتشر می‌کنند.

امام جمعه پلدختر  روابط عمومی‌ها را چشم مدیران دستگاه‌های اجرایی دانست و اظهار داشت: روابط عمومی‌ها جایگاه مهمی در دستگاه‌ها به ویژه در فضای کنونی جامعه در رابطه با ارتباطات ۲ سویه بین جامعه و دستگاه دارند.

موسوی افزود: وظیفه و رسالت روابط عمومی‌ها به تصویر کشیدن واقعیت‌های جامعه برای دستگاه مربوطه و ارائه خدمات دستگاه به مردم است که این رد و بدل ۲ سویه اطلاعات موجب پیشرفت دستگاه‌ها می‌شود.

وی وحدت، انسجام، اتحاد و یکپارچگی را از کارکرد‌های نمازجمعه دانست و گفت: نماز جمعه قلب فرهنگی هر شهر و قرارگاه بصیرت و تقوا است که برپایی نخستین نماز جمعه در کشور سنگ بنا و عامل مهمی در حفظ و تداوم انقلاب اسلامی است و در طول ۴۰ سال موجب وحدت و دستاورد‌های زیادی به دنبال داشته است.

انتهای پیام/ر

روابط عمومی‌ها بلندگوی مسؤولان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر