کد خبر: ۷۰۲۶۸۰۳
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
کد خبر : ۷۰۲۶۸۰۳
گروه : همدان » همدان

 مسابقات شطرنج کارکنان شهرداری کلانشهر‌های کشور با قهرمانی تیم تبریز در بخش آقایان و تیم مشهد در بخش بانوان به میزبانی همدان به پایان رسید.

پایان مسابقات شطرنج شهرداری کلانشهر‌های کشور در همدان به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان،کامران گردان، رییس شورای شهر همدان در آیین اختتامیه این مسابقات گفت: تعامل و تبادل اطلاعات در بین کارکنان شهرداری کلانشهر‌های کشور با برگزاری مسابقات ورزشی فراهم شده است.

وی افزود: برگزاری این‌چنین مسابقات ورزشی در بین کارکنان شهرداری‌ها باعث می‌شود تا تجربیات کارکنان به یکدیگر انتقال پیدا کند.

وی با بیان اینکه گسترش ورزش جزو سیاست‌های شورای شهر همدان است، گفت: در شورای شهر همدان همواره تاکید تک تک اعضای این شورا حمایت و گسترش ورزش در بین آحاد جامعه بوده است.

گردان خاطرنشان کرد: ورزش شهروندی، ورزش قهرمانی و ورزش کارکنان در یک راستا از حمایت‌های شورای شهر همدان برخوردار است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان نیز در مراسم اختتامیه گفت: شهرداری همدان با داشتن اعضای شورای شهر ورزشی هیچگونه مشکلی در بخش ورزش ندارد.

سعید خوشبخت افزود: رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان جزو بانوان فاتح اورست هستند که همین موضوع باعث حمایت‌های خوب در گسترش ورزش در سطح شهر شده است.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان شهرداری کلانشهر‌های کشور بیان کرد: امیدواریم این مسابقات با کمیت و کیفیت بیشتری در سال‌های آینده برگزار شود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان عنوان کرد: این سازمان تا جایی که توان داشته باشد در بحث حمایت از ورزش کارکنان شهرداری تلاش خواهد کرد.

گفتنی است؛ مسابقات شطرنج کارکنان شهرداری کلانشهر‌های کشور در دو بخش آقایان و بانوان و با حضور نزدیک به ۱۰۰ نفر از کارکنان شهرداری‌های کلانشهر‌ها و با همکاری هیأت شطرنج استان همدان برگزار شد.

در پایان این رقابت‌ها در بخش بانوان تیم مشهد با ۱۰ امتیاز قهرمان شد، تیم همدان با ۷ و نیم امتیاز در جایگاه دوم ایستاد و تبریز با ۶ و نیم امتیاز سوم شد.

در بخش آقایان نیز تیم‌های تبریز، مشهد و رشت به ترتیب در جایگاه‌های اول تا سوم قرار گرفتند.

انتهای پیام/ا

پایان مسابقات شطرنج کارکنان شهرداری کلانشهر‌های کشور 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر