کد خبر: ۷۰۳۰۲۲۸
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
کد خبر : ۷۰۳۰۲۲۸
گروه : ایلام » ایلام

مهم‌ترین حوادث امروز هفدهم مردادماه سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

توقیف ۱۰ دستگاه وسیله نقلیه در ایلام/کشف ۱۰ فقره سرقت در دهلرانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ; مهم ترین حوادث امروز هفدهم مردادماه سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

سرهنگ رضا همتی زاده رییس پلیس راه استان ایلام در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ;گفت: ۱۰ دستگاه وسیله نقلیه به دلیل ارتکاب تخلفات رانندگی در ۲۴ ساعت گذشته توقیف شدند .

همتی زاده افزود:این وسایل نقلیه به دلیل ارتکاب تخلفات حادثه ساز،فاقد پلاک بودن و تغییرات در وضعیت ظاهری وسیله نقلیه توقیف شده اند.

او اظهار کرد:با توجه به اینکه بیشتر تصادفات استان در سال جاری به دلیل ارتکاب تخلفات حادثه ساز همچون سبقت وسرعت غیرمجاز و انحراف به چپ بوده است،تمامی تیمهای گشتی پلیس راه استان به منظور پیشگیری از تصادفات با این دسته از تخلفات برخورد بدون اغماض خواهند داشت.

رئیس پلیس راه استان در پایان از رانندگان خواست در محورهای مواصلاتی استان با صبر و حوصله تردد کرده و از هرگونه عجله و شتاب و تخلفات حادثه ساز خودداری کنند.

کشف ۱۰ فقره سرقت در دهلران

سرهنگ منوچهر مکی فرمانده انتظامی دهلران گفت:در پی وقوع چندین فقره سرقت احشام در سطح شهرستان دهلران، دستگیری سارق یا سارقان احتمالی بصورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

او افزود: در این راستا ماموران با اقدامات فنی و پلیسی، ۲ سارق حرفه ای احشام را که در خارج از شهرستان سکونت داشتند، را شناسایی کرده و ۱۰ فقره سرقت دراین شهرستان کشف شد.

مکی اظهار کرد: پس از هماهنگی با مرجع قضایی طی۲ عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

او ادامه داد:  متهمان در بازجویی های پلیس به ۱۰ فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی دهلران با اشاره به تحویل متهمان به مرجع قضایی از شهروندان درخواست کرد: با توجه به فصل تابستان و خستگی دامداران حتما در هنگام استراحت جهت پیشگیری از سرقت، محل نگهداری احشام را به تجهیزات ایمنی و محکم مجهز کنید

قتل در ایلام با سلاح گرم

جمال موسوی فرمانده انتظامی شهرستان ایلام گفت:  بر اثر درگیری بین ۲ نفر در یکی از مناطق شهر ایلام، یک نفر با سلاح گرم زخمی و بلافاصله جهت مداوا به بیمارستان اعزام شد.

قتل در ایلام با سلاح گرم

او افزود: مصدوم این حادثه پس از اعزام به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده به قتل رسید.

موسوی ادامه داد:هنوز علت درگیری مشخص نیست و مراجع نظامی و قضایی درحال پیگیری موضوع هستند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام  یادآور شد: قاتل بلافاصله پس از وقوع قتل از محل متواری، اما شناسایی و تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد.

انتهای پیام/با

بسته حوادث

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر