کد خبر: ۷۰۳۱۰۴۴
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱
۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱
کد خبر : ۷۰۳۱۰۴۴
جانشین معاون اجتماعی ناجا خبر داد؛

جانشین معاون اجتماعی ناجا، با اشاره به امنیت پایدار موجود در مسیرتردد زائران اربعین ۹۸ گفت: پلیس در اربعین ۹۸ برقراری امنیت زائران را تضمین می‌کند.

تضمین امنیت زائران در اربعین ۹۸ برقراری/ زیر ساخت‌های امنیتی و انتظامی اربعین ۹۸ مهیا استبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ،  سردار ابراهیم کریمی صبح امروز در بازدید از مرز مهران اظهار داشت: پلیس در اربعین ۹۸  برقراری امنیت زائران را تضمین می‌کند.

جانشین معاون  اجتماعی ناجا گفت: امنیت پایدار مرز‌های ایران به خصوص مرز مهران که محل تردد زائران عتبات عالیات بوده و بیشترین حجم تردد در این مرز خواهد بود، تضمین کننده امنیت زائران اربعین حسینی است.

او با اشاره به برنامه‌های تدوین شده در قالب طرح‌های عملیاتی، انتظامی و خدماتی یادآورشد: پلیس این افتخار دارد که امتیت جانی، تردد و ایمنی سفر از مبدا تا مقصد و بلعکس برای زائران را برقرار و در این راه نوید این را به زائران اربعین حسینی ۹۸ می‌دهیم که زیر ساخت‌های امنیتی و انتظامی اربعین ۹۸ مهیا است.

سردار کریمی، حذف ویزا در تردد زائران اربعین حسینی ۹۸ گفت: پیش بینی می‌شود با توجه به این رویداد موثر در تردد زائران حجم تردد زائران افزایش چشمگیری داشته باشد.

او افزود: افزایش حجم تردد زائران وظایف ناجا را مضاعف کرده و به همین جهت برنامه‌های عملیاتی و انتظامی و ترافیکی متناسب با پیش بینی انجام شده تدوین، تمرین و عملیاتی شده است.

جانشین معاون  اجتماعی ناجا، یادآور شد: لغو روادید به معنای به همراه نداشتن گذرنامه و مدارک قانونی نیست و زائران باید هنگام مراجعه به پایانه‌های مرزی حتماً مدارک قانونی و معتبر به همراه داشته باشند تا بتوانند به سهولت از مرز عبور کنند.

سردار کریمی، توصیه کرد: زائرانی که قصد حضور در کنگره عظیم اربعین ۹۸ دارند، از هم اکنون و با دارا بودن فرصت زمانی در اختیار نسبت به تهییه مدارک قانونی و معتبر خود اقدام کنند تا انشاالله در زمان موعد برای سفر با مشکل مواجه نشوند.

انتهای پیام/س

زائران هنگام خروج از مرز مدارک لازم را داشته باشند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر