کد خبر: ۷۰۳۱۱۴۸
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۱
۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۱
کد خبر : ۷۰۳۱۱۴۸
با کنکوری‌های ۹۸؛

یک مشاور تحصیلی به سوالات مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان درباره انتخاب رشته کنکور سراسری سال ۹۸ پاسخ داد.

صفر تا صد انتخاب رشته کنکور سراسری/ پاسخ سوالات پر تکرار را اینجا ببینیدبه گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری سال ۹۸، ۱۵ مرداد ماه انجام شد و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می‌توانند از روز یکشنبه ۲۰ مرداد ماه تا ۲۴ همین ماه نسبت به انتخاب رشته مورد علاقه خود که متناسب با رتبه دریافتی باشد اقدام کنند.

با توجه به اینکه فرایند انتخاب رشته برای داوطلبان کنکور از حساسیت بالایی برخوردار است سوالات متفاوتی حول این موضوع برای آنها وجود دارد.


بیشتر بخوانید: سوالات خود درباره انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ را اینجا بپرسید


برای کمک به داوطلبان کنکوری بخشی از سوالات پر تکرار درباره انتخاب رشته را از افشین مسافری مشاور تحصیلی جویا شدیم تا داوطلبان بتوانند در انتخاب رشته خود آگاهانه عمل کنند؛ در ادامه سوالات پر تکرار با پاسخ آن را مرور می‌کنیم:

سوال: اینجانب دانشجوی دانشگاه آزاد هستم و در کنکور ۹۸ شرکت کرده و در دوره روزانه مجاز شدم برای انتخاب رشته باید از دانشگاه انصراف دهم یا زمانی که رشته انتخابی من تایید شد باید این کار انجام شود؟

باشگاه خبرنگاران جوان: بعد از اعلام نتایج نهایی انصراف دهید.

سوال: چرا قسمت معدل کتبی دیپلم صفر زده شده در حالی که در زمان مقرر سوابق تحصیلی تایید شده بود سازمان سنجش هم با شماره تلفن اعلامی ۴۲۱۶۳ پاسخگو نیست.

باشگاه خبرنگاران جوان: این سوال را می‌توانید از لینک http://srv۲.sanjesh.org/p_kart/index.php/students_savabegh/sar/svbgh_ctrl/ از طریق سازمان سنجش پیگیری کنید.

سوال: برای انتخاب رشته بهتر است خودم آن را انجام دهم یا به مشاور مراجعه کنم؟

باشگاه خبرنگاران جوان: قطعا به یک مشاور معتبر و مطلع مراجعه کنید در ضمن هرگز فقط بر اساس اطلاعات نرم افزا‌ها، انتخاب رشته نکنید.

سوال: به نظر شما با رتبه ۱۶ هزار منطقه ۳ کنکور انسانی می‌توانم آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان تبریز قبول شوم؟

باشگاه خبرنگاران جوان: اولین شرط قبولی در دانشگاه فرهنگیان نمره خام بالای ۶ هزار و ۵۰۰ است که پس از احراز شرایط علمی به مصاحبه دعوت خواهید شد، ولی با رتبه مذکور احتمال قبولی بسیار ضعیف است.

سوال: با رتبه یک هزار و ۷۰۰ سهمیه ۵ درصدی آیا پزشکی خودگردان یا دانشگاه آزاد امکان قبولی است؟

باشگاه خبرنگاران جوان: احتمال قبولی تا حدی وجود دارد در مورد دانشگاه آزاد هم باید به رتبه کشوری خود دقت کنید که احتمال قبولی را افزایش می‌دهد.

سوال: پسرم با رتبه ۱۵ هزار و ۷۰۰ تجربی زیر گروه یک در چه رشته‌های قابل توجه و آینده دار می‌تواند ادامه تحصیل دهد آیا برای تحصیل در دانشگاه‌های نظامی با همین رتبه امیدی است یا اصلا در دفترچه دانشگاه‌ها وجود ندارد؟

باشگاه خبرنگاران جوان: ابتدا باید بفرمایید در چه استان‌های امکان اسکان و موافقت خانواده برای قبولی وجود دارد، ولی با رتبه فوق در رشته‌های علوم پایه شهرستان و برخی رشته‌های پیراپزشکی احتمال قبولی است در مورد دانشکده‌های های نظامی و افسری کنکور جداگانه‌ای برگزار شده که ارتباطی به کنکور سراسری ندارد.

سوال: نمره من ۶ هزار و ۴۳۶ شده و نمره لازم برای انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ۶ هزار و ۵۰۰ است با توجه به اختلاف کم می‌توانم برای انتخاب این دانشگاه اقدام کنم؟

باشگاه خبرنگاران جوان: متاسفانه خیر در کارنامه شما دانشگاه فرهنگیان غیر مجاز درج شده است.

سوال: رتبه ۸۳۶ ریاضی را آوردم چه رشته‌ای را انتخاب کنم بهتر است و آیا با این رتبه می‌توانم مستقیما بورسیه دانشگاه‌های معتبر دنیا را بگیرم؟

باشگاه خبرنگاران جوان: اینگونه سوال پرسیدن درباره انتخاب رشته پایه و اساسی ندارد ابتدا باید درباره نوع سهمیه و اطلاعات این چنینی توضیح دهید، همچنین در مورد آخرین شرط قبولی دانشگاه‌های مختلف هم می‌توانید به سایت موسسات آموزشی مراجعه کنید در مورد رشته‌ها علاقه و توانایی‌های شما بسیار اهمیت دارد و پیشنهاد سایرین نمی‌تواند خیلی برای شما موثر باشد.

سوال: در اطلاعیه سازمان سنجش توضیح داده شده است که افراد غیر مجاز انتخاب رشته روزانه‌ای که آزمون عملی تربیت بدنی داده‌اند می‌توانند تربیت بدنی روزانه را انتخاب کنند حال سوال اینجاست من که روزانه مجاز شده‌ام، اما برای دانشگاه فرهنگیان غیر مجاز هستم می‌توانم با پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه فرهنگیان برای تربیت بدنی اقدام کنم؟

باشگاه خبرنگاران جوان: داوطلبان گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی، فنی علوم تجربی و علوم انسانی علاقه‌مند به رشته‌های علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی که بر اساس کارنامه نتایج اولیه در دوره روزانه و نوبت دوم مجاز نشده‌اند در صورتی که در زمان مقرر (سوم تا ششم مرداد ماه) در آزمون عملی شرکت کردند به آنان اجازه انتخاب رشته محل‌های دوره روزانه و نوبت دوم منحصرا در این رشته‌ها داده شده است و این موضوع در کارنامه نتایج اولیه برای داوطلبان مشخص شده است.

سوال: در انتخاب رشته نیمه متمرکز حداکثر چند کد رشته محل را می‌توان در اولویت‌ها انتخاب کرد؟

باشگاه خبرنگاران جوان: امسال در مورد کد رشته‌های نیمه متمرکز مانند رشته‌های متمرکز با مصاحبه عمل خواهد شد و بر اساس علاقه می‌توان از ۱ تا ۱۵۰ انتخاب داشت همچنین محدودیتی برای انتخاب از نظر تعداد وجود ندارد.

سوال: دفترچه کد رشته محل‌ها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی را چگونه دریافت و کد‌ها را وارد کنیم؟ آیا انتخاب رشته‌ها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی جدا از انتخاب رشته کنکور سراسری است؟

باشگاه خبرنگاران جوان: پذیرش در رشته محل‌های صرفاً براساس سوابق تحصیلی توسط دانشگاه‌ها و مؤسسات پذیرنده در سال ۱۳۹۸ به صورت جدا از رشته محل‌های با آزمون و مستقل از این مرحله با رعایت قوانین و مقررات مربوطه و با ملاک معدل کتبی دیپلم با توجه به نوع دیپلم داوطلب و رشته انتخابی وی انجام می‌شود.

داوطلبان متقاضی (اعم از اینکه در آزمون سراسری ثبت نام کرده یا نکرده یا در جلسه آزمون حاضر و یا غایب بوده اند) می‌توانند به سامانه پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی مندرج در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان که از تاریخ ۹۷/۱۲/۲۰ فعال شده و تا تاریخ ۹۸/۰۶/۲۸ نیز فعال است،  مراجعه و با مطالعه دقیق دفترچه راهنمای مربوط نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

لازم به توضیح است دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته در رشته‌های پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی از تاریخ ۹۷/۱۱/۱۷ در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به همراه اطلاعیه‌های اصلاحی آن قرار گرفته است و هم اکنون نیز درسایت قرار دارد، لذا کدرشته محل‌های مربوط به پذیرش براساس سوابق تحصیلی در دفترچه راهنمای شماره (۲) که در تاریخ ۹۸/۰۵/۱۷ منتشر می‌شود درج نشده است.

سوال: با رتبه ۳ هزار و ۹۵۲ انسانی تهران امکان قبولی در دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی را دارم در ضمن من ۲ سال دهم و یازدهم را شهرستان بودم، اما سال اخذ دیپلم تهران هستم آیا فقط فرهنگیان تهران امکان قبولی وجود دارد یا شهرستان هم می‌توانم انتخاب کنم؟

باشگاه خبرنگاران جوان: با توجه به سال‌های تحصیل سه سال دبیرستان شما بومی محل تولد خود محسوب می‌شوید.

سوال: دیپلم تجربی دارم آیا برای ما رشته مهندسی پزشکی دانشگاه دولتی یا آزاد امکان تحصیل وجود دارد؟

باشگاه خبرنگاران جوان: در صورتی که در کنکور تجربی شرکت کرده‌اید نمی‌توانید رشته مهندسی پزشکی انتخاب کنید.

سوال: ملاک اصلی در قبولی رتبه کل است یا رتبه در زیرگروه؟ اگر هر دو موثرند تاثیر کدام بیشتر می‌شود؟ رتبه کل من ۴ هزار و ۳۰۰، رتبه در منطقه ۱، یک‌هزار و ۴۱۳ و رتبه در زیرگروه ۲ علوم تجربی حدود یک‌هزار و ۸۰۰ است آیا داروسازی دولتی قبول می‌شوم؟

باشگاه خبرنگاران جوان: در انتخاب رشته اصولی و درست در اصل رتبه در هر یک از زیر گروه‌ها مهم است، اما به دلیل سهولت در انتخاب رشته و اختلاف بسیار ناچیز در رتبه‌ها در زیرگروه‌ها با رتبه کل در سهمیه از رتبه در سهمیه برای انتخاب رشته استفاده می‌شود.

سوال: اگر شخصی در انتخاب رشته روزانه زبان‌های خارجه قبول شود سال بعد می‌تواند روزانه گروه آزمایشی دیگر قبول شود؟

باشگاه خبرنگاران جوان: خیر این امکان وجود ندارد.

سوال: با تراز ۷ هزار و ۹۵ رشته علوم تجربی امکان دعوت به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان شیراز را دارم یا نه؟

باشگاه خبرنگاران جوان: در صورتی که بومی استان فارس باشید و شرایط علمی (رتبه و تراز) احراز شود امکان آن وجود دارد.

سوال: با رتبه ۵ هزار و ۱۲۴ منطقه ۱ می‌توانم دانشکده فنی تهران فومن قبول شوم؟ اگر انتقالی بگیرم امکان جابه جایی از واحد فومن به تهران وجود دارد؟

باشگاه خبرنگاران جوان: در دفترچه شماره ۲ آزمون سراسری قید شده است که امکان انتقال از سایر واحد‌های دانشگاه تهران به شهر تهران وجود ندارد.

سوال: من با رتبه ۴ هزار می‌توانم دانشگاه فرهنگیان را انتخاب کنم؟ فرق دانشگاه فرهنگیان با پردیس چیست؟ چون از مشهد می‌خواهم پردیس فاطمه زهرا تبریز قبول شوم؟

باشگاه خبرنگاران جوان: یکی از شرایط قبولی اولیه در دانشگاه فرهنگیان نمره خام بالای ۶ هزار و ۵۰۰ در آزمون سراسری و معدل کتبی بالای ۱۴ در سه سال دبیرستان است در صورت احراز شرایط علمی و دعوت به مصاحبه و قبولی در آن امکان تحصیل در دانشگاه فرهنگیان را دارید.

منظور از پردیس ساختمان‌های متفاوت از یک دانشگاه است و ارتباطی با پردیس خودگردان ندارد.

سوال: به دلیل مشکلاتی که سر جلسه کنکور داشتم رتبه دلخواه را کسب نکردم به نظر شما اگر پشت کنکور بمانم وضعیت بدتر می‌شود؟ با این اوصاف که درصد‌های داوطلبان پشت کنکوری زیاد بوده، اما رتبه‌هایشان خیلی زیاد نیست.

باشگاه خبرنگاران جوان: بهتر است تصمیم گیری درباره سال آینده را به بعد از انتخاب رشته موکول کنید، ولی به طور کلی برای کنکور سال ۹۹ به شما توصیه می‌شود به دلیل حجم کمتر مباحث و سادگی آن‌ها در نظام جدید نسبت به نظام قدیم کنکور نظام جدید را شرکت کنید.

سوال: کسی که دیپلم فنی و حرفه‌ای داشته باشد و در کنکور ریاضی برای انتخاب رشته روزانه و نوبت دوم مجاز شود می‌تواند انتخاب رشته کند در صورتی قبولی در دانشگاه امکان ثبت نام است یا به علت تفاوت دیپلم و پیش دانشگاهی موانعی وجود دارد؟

باشگاه خبرنگاران جوان: برای قبولی در سررشته‌های کارشناسی داشتن مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی الزامی است در غیر این صورت تنها مجاز به انتخاب رشته‌های مقطع کاردانی هستید و منعی برای انتخاب وجود ندارد.

سوال: : برای رشته‌های با سوابق تحصیلی کسی که رشته تجربی باشد می‌توان از رشته‌های سایر گروه‌ها هم انتخاب کند؟

باشگاه خبرنگاران جوان: بله به جز انتخاب از گروه اصلی امکان انتخاب از دیگر گروه‌های اصلی (تجربی، ریاضی و انسانی) را دارید.

انتهای پیام/

پاسخ به سوالات پر تکرار انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱۱۲
در انتظار بررسی: ۰
نگار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
سلام .چرا ماهایی که بر اساس سوابق تحصیلی قبول شدیم و دانشگاه نرفتیم نمیتونیم سال بعد تو کنکور سراسری شرکت کنیم ؟؟؟
Zahra
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
سلام من بر اساس سوابق آمار روزانه قبول شدم ،ایا از کنکور ۹۹ محرومم
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
ایا کسی که درگروه ازمایشی زبان انگلیسی مجاز به پیام نور باشد و ثبت نام کند و براساس سوابق تحصیلی رشته مربطه را انتخاب کند ولی دراخرنتایج رشته مربوطه نباشدمشکل چیست و سازمان سنجش او را می پذیردیا خیر
سمیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
سلام من به روزانه قبول شدم اگه نرم سال بعد از فرهنگیان هم محروم میشم؟تو رو خدا جواب بدین
ملیکا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
آیااگردرفرم انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی نمره کل خودراننویسم وفقط نمره کتبی نهایی بنویسم خودشان نمه رااعمال می کنندیااینکه پذیرش برچه اساسی خواهدبود؟
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
سلام، من فرهنگیان قبول شدم و علاقه ندارم برم و میخوام به اولویت بعدی که مهندسی برق هست و صد درصد قبول شدم برم، الان باید چیکار کنم؟ لطفا پاسخ بدید
محدثه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
سلام.لطفا جواب منو حتما بدید تشکر
من پرستاری شازنداراک قبول شدم.انتخاب بعدیم شهرکرد بودو بعدشم بروجن.من درمورد اینکه کدوم دانشگاه بهتره از بین بروجن و شازند اطلاع ندارم میشه بگید بین این دوتا کدوم بهتره از نظر خوب بودن استادا و سطح علمی دانشگاه؟؟.چون میخوام اعتراض بزنم برای اتتقال.رتبم شده۱۳۰۰۰ فک نکنم خود شهرکرد بیارم ولی بروجن رواحتنالش هست.من فقط بخاطر اینکه اصفهان هستم و به بروجن نزدیک ترم میخوام اعتراض بزنم.لطفا راهنمایی کنین.ما اصن توی خانوادمون کسی نیس که منو راهنمایی کنه.انتخاب رشتمم برای همین بد انجام دادم.تشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
سلام ببخشید رتبه من 11هزار انسانیه با 5درصد سهمیه دیروز که نتایجو دیدم به کلی ناراحت شدم اگه نمیشد دانشگاه روزانه قبول شم یعنی حتی شبانه هم قبول نشدم چرااااا واقعا؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم آیا قبولی سهمیه ۵ درصدی تاثیری منفی در اپلای کردن دارد؟ با سهمیه ۵ درصدی رتبه ۴۹۰ شدم
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
سلام من امسال بارتبه ۱۲۰۰سهمیه ۵ درصد حتی داروی پردیس وآزاد رو نیاوردم .ونمی تونم واقعا این مسئله رو بپذیرم حالا باید چیکار کنم؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۶
سلام من یکبار درروزانه لیسانس گرفته ام ، آیا میتونم برای پذیرش صرفا براساس سوابق تحصیلی اقدام کنم؟ و اگربله میتونم بازم درروزانه شرکت کنم ؟ باتشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
سلام من معدل کتبی دیپلم رو ۰ گذاشتم تو انتخاب رشته چه مشکلی برام پیش میاد تورو خدا جوابم و بدید خواهش میکنم
Fateme
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
سلام
با رتبه کشوری 130هزار و تراز 6400 و سهمیه 5 درصد ایثارگری امکان قبولی پرستاری ازاد رو دارم ؟؟چقد احتمالشه؟؟؟
نرگس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۳
سلام ببخشید برای من اس ام اس اومده که معدل کتبی تونو برای رشته های بدون کنکور ثبت نکردید بیاید بنویسید تا ۲۴ ام. ولی تو کارنامه ام فقط یه قسمت نوشته معدل سال. از کجا باید معدل کتبی بدست بیارم؟
من
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۳
معدل برای همه صفر زده شده بود، باید کارنامه می گرفتین که معدل کتبی رو مشخص کنه . که من خودم معدل سال رو وارد کردم ولی پرسیدم گفتن معدل تاثیری نداره فقط همینطوری گذاشتن .
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۸
با سلام من برای مصاحبه دانشکده رفاه دعوت شده ام در صورت قبولی آیا انتخاب رشته های پایین ترم که روزانه و دولتی است خوانده میشود؟
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۸
با سلام.من در رشته پرستاری بقیه الله به مصاحبه دعوت شدم ولی متاسفانه بخاطر ضعف بینایی قبول نشدم.آیا در نتایج نهایی که در نیمه ی سوم شهریور ماه اعلام میشه به من کد رشته دیگه ای از دانشگاه های روزانه داده خواهد شد؟ممنون از پاسخگوییتون
محدثه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
تراز 7200رد شده ام واسه دانگشاه فرهنگیان به کجا باید پیگیری کنم که جواب گوی من شون در شهرستانی از خراسان رضوی
محدثه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
من رتبه انسانی تراز 7200در شهرستانی در خراسان رضوی در خصوص انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان رد شده ام ایا باید به کجا اعتراض نمیایم که کسی جواب گو شود
محسن محمودی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
من رشته تجربی رتبه زیر گروه یک ۲۴۰۰ و زیرگروه دو ۲۰۷۰ هستم و در رشته پزشکی و دندان یا دارو سپاه نیروی انتظامی و ارتش و صنایع دفاع دعوت به مصاحبه نشدم آیا به نظرتون دررشته های روزانه بالایی قبول شدم
رضا باقری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
سلام اونای که انتخاب رشته کردن به مصاحبه دعوت نشده ان چکار باید کرد با رتبه ۱۶۰۰‌ انتخاب رشته کردم ولی دعوت به مصاحبه نشدم نمیفهم چرا
شیرین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
آیا اگه در رشته تربیت معلم قبول شده باشم به این معناست که در رشته هایی که در دفترچه قبل تربیت معلم نوشته بودم قبول نشدم؟؟؟؟
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
سلام خسته نباشی توروخدا ج بدین من رتبه۴۹۰۰منطقه سه تراز۶۴۰۰مجاز شدم برای فرهنگیان انتخاب رشته هم کردم ینی میشه به مصاحبه دعوت بشم ادبیات خیلی خیلی خوب زده بودم،ینی میشه اونایی ک مجاز شدن دعوت ب مصاحبه بشن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
احتمالش كمه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۳۱
سلام میخواستم بدونم با رتبه 6916 سهمیه 5 درصدی رشتمم انسانی بوده دانشگاه فرهنگیان شانس قبولیم هست؟
زابل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۳۰
بارتبه۷۱۸۱‌زبان‌دبیری‌زاهدان‌قبول‌میشم‌بومی‌استانم
Mona
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۳۰
منم سال 1401 کنکرو میدم ☺
sara
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۹
سلام دوستان، معدل که برای همه 0/0 درج شده هیچ تاثیری در قبولی نخواهد داشت، فقط سوابق تحصیلی مهمه
موفق باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۸
سلام من در انتخاب رشته معدل کتبی ام را وارد نکردم یعنی همون صفر مونده میشه بهم بگین چه مشکلی برام پیش میاد؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۸
سلام من در انتخاب رشته معدل کتبی ام را وارد نکردم آیا مشکلی برام پیش میاد؟
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۸
سلام من در انتخاب رشته معدلم کتبیم را به جای اینکه۱۵/۵واردکنم۱۴/۵وارد کردم برام مشکلی پیش میاد؟
رکسانا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
آهاااای چرا کسی جواب نمیده خب؟؟؟چرا توی قسمت انتخاب رشته و کارمانه کنکور ، معدل رو 00/00 زده؟؟؟چرا؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
ببخشید میخواستم بدونم امکان داره رتبه ها جابه جا شده باشه یا اشتباه شده باشه؟من درصدام بد نیس و در هرسایتی ام که از تخمین رتبه استفاده میکنم که اتفاقا براساس سال ۹۸ هستش رتبمو خیلی بهتر میزنه..من رتبه ام تو منطقه ۲ شده۵۰۰ولی تو تخمین رتبه میزنه بین ۲۰۰ تا ۳۰۰
نننن
|
Korea, Republic of
|
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۶
سلام
رتبم در رشته تجربی غیرمجاز شده یعنی واقعا در این رشته نمیتونم هیچ دانشگاه سراسری رو بزنم؟؟
منظورم در انتخاب رشته ی باازمونه
پاسخ ها
-
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
خير
فری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۶
من با رتبه ۵۹۰۰۰منطقه سه میتونم چی قبول شم ؟

روزانه هم‌ زده مجاز
پاسخ ها
-
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
چه رشته اي
سما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۶
سلام ببخشید لطفا کمکم کنید،با تراز ۸۸۰۰ در زیر گروه ۲ رشته تجربی میتونم داروسازی ازاد قبول شم؟
پاسخ ها
-
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
امكانش هست
کنکور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۶
‌با‌رتبه‌۷۵۰۰‌منطقه‌۳‌فرهنگیان‌زاهدان‌قبول‌میشم‌رشته‌زبان
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
باسلام. من رشتم تجربیه. آزمون عملی تربیت بدنی هم شرکت کردم وبرای دانشگاه فرهنگیان هم مجازشدم ولی متاسفانه دردفترچه انتخاب رشته, هیچ کدی برای انتخاب این رشته اختصاص داده نشده, درضمن من اهل لرستانم. باید چیکار کنم؟ لطفا اگه راهی هست تافرصت انتخاب رشته تموم نشده, راهنمایی کنید.
الهه
|
Germany
|
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
با سلام
من رتبه ۲۳۰۰۰ انسانی ممنون میشم راهنمایی کنید برای رشته روانشناسی احتمال قبولی در کدام دانشگاه وجود دارد
و سوال بعد اینکه کد دانشگاه پیام نور بعضی از شهرستان ها در دفترچه ذکر نشده چطور باید پیام نور انتخاب کنم .
حدیث
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
.سلام میخاستم بدونم برای انتخاب رشته نظام جدید باید معدل سه سال دبیرستان را وارد کنیم یا معدل امتحانات نهایی ؟
ساناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
سلام داداشم رشته هاي روزانه نوبت اول غير مجاز شده ولي تو روزانه نوبت دوم نوشته مجاز اين يني چي يعني ميتونه تو انتخاب رشته كنه يا نه خواهشا راهنمايي كنيد
dismah
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
سلام.
من زمان ثبت نام کنکور بخش علاقه مندی به شرکت در رشته های پیام نور رو انتخاب نکردم. الان هم تو کارنامه (اعلام علاقه مندی به پیام نور) رو نوشته "خیر"
با این حال میتونم تو انتخاب رشته پیام نور رو هم بزنم؟ یا راهی واسه تغییر اطلاعاتی ک زدم هست؟
لطفا راهنمایی بفرمایید:)
پاسخ ها
بینام
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۶
بله شما میتونید موقع انتخاب رشته کد مورد نیاز رو خریداری و ثبت نام کنید
کیوان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
آیا‌با‌رتبه۷۱۲۳‌زبان‌منطقه۳‌بومی‌استان‌سیستان‌وبلوچستان‌فرهنگیان‌شهید‌مطهری‌زاهدان‌قبول‌میشم
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
سلام
تو کارنامه زده فقط مجاز به دوره روزانه در رشته تربیت بدنی بعد کد رو وارد میکنم میگه مجاز نیستید. چرا؟
ماهک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
سلام کسی میدونه چرا کد رشته پزشکی آزاد قم تو دفترچه وجود نداره درحالی که الان دانشجوی پزشکی داره
یعنی دیگه پذیرش ندارن؟!
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
سلام اینجناب دانشجوی دانشگاه پیام نور هستم ودر کنکور ۹۸ ثبت نام کردم.کافی نت اشتباهی روزانه رو برام زده میشه راهنما کنی چی کنم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۶
تا ساعت ساعت 24 روز شنبه میتونیداطلاعات انتخاب رشته تون رو ویرایش کنید
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
اگر توی مصاحبه‌ی فرهنگیان قبول نشم، بقیه‌ی رشته‌های به جز فرهنگیان تکلیفشون چی میشه
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
اگر چند رشته‌ی شهید رجایی رو انتخاب کنم توی مصاحبه‌ی یکی رد شم برای بعدی دوباره مصاحبه می‌گیرن؟
حسام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
چرا قسمت معدل کتبی دیپلم صفر زده شده در حالی که در زمان مقرر سوابق تحصیلی تایید شده بود سازمان سنجش هم با شماره تلفن اعلامی ۴۲۱۶۳ پاسخگو نیست.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
پایه دوازدهم هستم معدل کتبی مارو توی انتخاب رشته صفر زدن! آیا باید تاییدش کنیم؟ اگه تایید نشه به صفحه بعد نمیره! تکلیف چیه؟ مشاورا هم بلد نیستند جواب بدن؟ میگن از سنجش بپرسید!!!!!!!!!!
کسی نیست جواب بده؟
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
سلام لطفا جواب بدید من رشتم انسانیه رتبم ۳۲۰۰۰ میتونم روانشناسی یا علوم تربیتی روزانه منطقه ۳ قبول بشم؟
روانشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
سلام.
ملاک قبول شدن در یک رشته در دانشگاه فرهنگیان تراز کل کارنامه هست یا تراز زیر گروه؟؟
مثلا تراز کل کارنامه من بالای شش هزارو پانصده ولی در زیر گروه پنج که میخام آموزش ابتدایی انتخاب کنم، از شش هزار و پانصد کمتره . آیا می توانم این رشته رو انتخاب کنم؟
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
سلام من رشته هنر تربیت معلم مجاز شدم ولی برای ازمون عملی هنر اعلام علاقه مندی نکردم ینی تو ازمون عملی شرکت نمیکنم
اینجوری میتونم قبول شم ایا؟
پاسخ ها
fl.mmd
| Singapore |
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
ن نمیتونی
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
من رتبم 2601
یه شخصی مثلا 2600

من انتخاب اولم داروسازیه و اون انتخاب 150 و و انتخاب های بالاترش رو قبول نشده
اگه فقط یکی جا باشه دستگاه اون رو انتخاب میکنه یا من؟
پاسخ ها
fl.mmd
| Singapore |
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
خب معلومه اونو انتخاب میکنه
احمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
من دررشته تربیت بدنی مجازشده ام اما امتحان عملی نداده ام تکلیفم چیست
فاطیما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
سلام در دفترچه تجربی ص39 نوشته نتایج رشته های خاص و فرهنگیان برای گزینش اوایل شهریور اعلام میشه، بغیر از تربیت بدنی فرهنگیان، پس نحوه پدیزش تربیت بدنی فرهنگیان ب چه صورتیه و نتیجه نهاییش کی اعلام میشه؟؟
اگر فقط مجاز ب انتخاب رشته تربیت بدنی فرهنگیان با ازمون عملی خوب و معدل کتبی دیپلم 18/75 باشیم، چقد احتمال قبولی برام میتو نه باشه؟؟؟
ممنون میشم از پاسخگویی تون
رقیه زینلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
ایا فرم سوابق تحصیلی جداست؟ یا در همان فرم باید رشته های سوابق تحصیلی را نیز وارد کرد
پاسخ ها
fl.mmd
| Singapore |
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
اره تا ششم باید صبر بدی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
با‌رتبه‌۷۰۰۰‌زبان‌فرهنگیان‌زاهدان‌قبول‌میشم
پاسخ ها
fl.mmd
| Singapore |
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
بنظر منکه قبول میشی
فهیمه محمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
ببخشید با رتبه 50930 منطقه ۳رشته انسانی .میتونم روزانه جایی قبول بشم؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۶
اگر مجاز به انتخاب برای روزانه شده باشید احتمالا میتونید
Farzaneh
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۱
سلام من رشته‌انسانیم رتبه کنکور11000اوردم سهمیه یک چجوری میتونم دانشگاه افسری قبول شم ؟
اگه ازمون داره کی وقتشه؟
لطفا راهنمابیم کنید ، ممنون.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۶
باید تو سایت خود دانشگاه چک کنید
erfan
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۱
سلام تو انتخاب رشته معدل کتبی دیپلومو 0 زده،واس همه اینجوریه یا فقط برا من؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۱
واسه منم صفر زده شده ونمیدونم چرا اینجوریه!
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
منم معدل کتبیم صفر خورده!!!کسی هم بلد نیست جواب بده! یعنی چی؟ پس مشاورا بدرد چی میخورن؟
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
سلام من انتخاب رشته پیام نور غیرانتفاعی و پردیس مجاز شدم ولی وقتی دانشگاه های پردیس انتخاب میکنم اموش مشاور و اموزش ابتدایی اخطار میده دلیلش چیه؟
نجمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
سلام. لطفا قضیه ترازمشترک رو پیگیری کنید و نذارید حق ما پایمال شه. باتوجه ب اسانتر بودن سوالات نظام جدیدها
sara
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
سلام از کد رشته های سوابق تحصیلی هم میتونیم تو انتخاب رشته باآزمون استفاده کنیم یا ن؟؟؟
sara
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
سلام از کد رشته های سوابق تحصیلی هم میتونیم تو انتخاب رشته باآزمون استفاده کنیم یا ن؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
رتبهام 2475 انسانیه ترازم 8500 آیا دانشگاه فرهنگیان قبول میشم.
محمد امین
|
Israel
|
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
سلام بنده کنکور تجربی شرکت کردم آیا حالا می توانم رشته های مربوط به کنکور ریاضی را انتخاب کنم؟
پاسخ ها
-
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
ازاد بدون كنكور بله
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
سلام باشگاه خبرنگاران جوان به داد ما نظام قدیمیا برس هیچکس جوابگو نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
من مدرک لیسانس از دانشگاه دولتی دارم میتونم دوباره کنکور سراسری شرکت کنم؟؟؟
پاسخ ها
-
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
بله چرا كه نه
ثنابانو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
سلام.من برای دانشگاه فرهنگیان مجاز شدم.الان میتونم دبیری تربیت بدنی رو انتخاب کنم؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
لطفادرمورددانشگاههای غیرانتفاعی وشبانه که چه فرقی باروزانه سراسری دارندخواهشاتوضیح دهیدوارزش مدرک به ترتیب بگید
عباس نورسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
سلام.آیا با رتبه ۲۱۰۰ منطقه۳ میتونم رشته پزشکی قبول بشم؟
پاسخ ها
-
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
خير
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
سلام
با رتبه کل در سهمیه 13 هزار و زیرگروه 1 شدم 17 هزار و تراز همین زیرگروه 5416 شدم
میتونم رشته حقوق دانشگاه ازاد مشهد قبول بشم؟
حقوق دانشگاه ازاد مشهد تا چه تبه ای می گیرد؟

سهمیه 5% ایثارگران هم دارم
Ta..
|
Germany
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
سلام من با رتبه ای ۱۸ هزار زیر گروه یک و نمره ۷۵۱۲ سهمیه منطقه ی ۳ میتونم پرستاری یا مامایی دولتی قبول شم ؟
هرجا باشه فرق نداره فقط قبول شم ممنون میشم کمکم‌کنید
پاسخ ها
-
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
خير
نصیروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
با سلام.اخر درس خواندن و گرفتن لیسانس،فوق لیسانس و دکتری اکنون بیکاری است و اتلاف عمر،ظرفیت دانشگاهها متاسفانه بیشتر شده و فقط از کنکور اسم مانده.نصیروند.م.رتبه40مجتمع ازادتبریز سال91مقطع فوق لیسانس،فرزندایثارگر،دهه شصتی،دوسال سربازمملکت،بیکار و بدون درامد.با تشکر***♡
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
سلام با تراز ۶۸۸۰ تجربی و ۶۷۰۰زبان احتمال قبولی فرهنگیان را دارم ...استان مرکزی
پاسخ ها
-
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
خير
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
بارتبه۳۲۰۰۰دررشته تجربی وباتراز۶۹۰۰۰میشه درفرهنگیان قبول شد از منطقه ۳
پاسخ ها
-
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
خير
نفس محمدنسب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
هزینه هر ترم پیام نور فرهنگیان
حدود چقدر است؟
Nastaran
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
سلام وقتتون بخیر من دو گروه آزمایشی تجربی و هنر شرکت کرده ام
بااینکه کامل تجربی رو غیرمجاز شدم
ولی هنر تمامی دوره ها مجازم
میخواستم بدونم کادر پایین ک نوشته صرفابراساس سوابق تحصیلی دوره های روزانه و ... منظورش کدوم یکیه؟؟؟
اگه مال هنره چرا دوبار تکرار کردن؟؟؟
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
سلام با رتبه کل 5235 می توان دانشگاه فرهنگیان قبول شد .رشته ام انسانی است و مجاز هستم. سپاس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
امسال درصدام بهتر شدن رتبم دو برابر خیلی ظلم شد در حق نظام قدیما سال بعد بدتر میشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۱
نظام جدیدا هم درصداشون خوبه رتیه ها بد.معلوم نیست چه خبره؟تو سایت کانون رتبه های زیر 1000 را زده تو شهر ما فقط دو نفر!!!
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
سلام وقت بخیر برای اعتراض به رتبه وکارنامه حتما باید به تهران بروم از طریق سایت سنجش اعتراض کردم ولی میگویند فایده ندارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
سلام ایا با رتبه زیر گروه یک منطقه ۳امکان قبولی در پزشکی بم یا زاهدان است ترازم ۹۱۵۰است.
Zahra
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
برای ثبت نام رشته های ثوابق تحصیلی باید چه کنیم
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
سلام بنظرتون پرديس خودگردان دانشگاه شريف واميرکبير تو تهران بهتره يا سراسري صنعتي اصفهان؟؟؟ازلحاظ ارزش مدرک و..؟؟؟
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
سلام رتبه 16000رشته روانشناسی دانشگاه پیام نور شیراز قبول میشم؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
حتما
نصیروند
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
سلام.برادر برو به دنبال کار،رتبه40مجتمع ازاد سال91هستم رشته روانشناسی مقطع فوق لیسانس،دهه شصتی بیکار و خانه نشین.با تشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
دانشجویان برای انتخاب رشته باید انصراف می دادند آنهایی که بعلت سه ترم پشت سر هم مشروط شده و توسط دانشگاه اخراج شده اند چه
مرجانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
با سلام من رتبه 272000 را درآزمون تجربی منظقه 3 و تراز 7555 کس نموده ام آیا میتوانم دررشته دامپزشکی و یا پرستاری و مامایی دانشگاه سراسری امتیاز بیاورم و قبول شوم
پاسخ ها
ناشناس
| Italy |
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
نه جانم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
اشتباه نوشتی عزیز چون با این تراز احتمالا رتبت 27200 نه 272000 و باید بگم این رشته ها هم غیر ممکنه
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر