کد خبر: ۷۰۳۱۲۲۵
گروه : گلستان » گرگان
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷
۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷
کد خبر : ۷۰۳۱۲۲۵
اما جمعه گرگان:

امام جمعه گرگان گفت: ایران قدرت منطقه‌ای شده و از هیچ قدرتی ترس نداریم، چون قدرت نظامی خوبی داریم، ما کوتاه نمی‌آییم و ایستادگی می‌کنیم تا آن‌ها در مقابل ما زانو بزنند.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان، آیت الله نورمفیدی در خطبه‌های نماز جمعه گرگان به جنگ یمن هم اشاره کرد و تاکید کرد: عربستان امیدوار بود در زمان کوتاهی این کشور ناتوان را تصاحب کند، اما بعد از ۴ سال امارات نیرو‌های خود را بیرون کشید و به زودی عربستان هم از صحنه خارج خواهد شد.

او با اشاره به سالروز شهادت امام محمد باقر (ع) در سن ۵۷ سالگی افزود: به فرموده امام خمینی (ره) امام باقر (ع) و امام صادق (ع) افتخار شعییان هستند چرا که این ۲ امام کار‌های بزرگی را انجام دادند چرا که افکار منحرف در آن زمان زیاد شده بود، اما این دو بزرگوار جلوی انحراف در دین اسلام را گرفتند و شاگردان بزرگی را تعلیم دادند.

آیت الله نورمفیدی با اشاره به اینکه آمریکا که می‌خواهد همه را زیر چتر خود بگیرد گفت:آقای ترامپ به جای بهم ریختن دنیا به فکر کشور خود باشید چرا که آمریکا از نظر اخلاقی در حال انحطاط است.

آیت الله نورمفیدی بیان کرد: در سال ۲۰۱۹ بیش از ۲۵۰ بار اتفاقاتی جنایات بار رخ داده، خطر در این کشور دائمی است و بیش از ۳۰۰ میلیون اسلحه در دست مردم این کشور است و در مدت ۴ سال روزانه ۳۱۰ نفر مورد حمله با اسلحه قرار می‌گیرند و ۱۰۰ نفر کشته می‌شوند.

وی افزود: برخی افراد آمریکا را بت می‌کنند هر چند از نظر اقتصادی شاید در رده خوبی باشند، اما از درون در حال متلاشی شدن است و با توجه به این شرایط براساس آیات قرآن در حال متلاشی شدن است.
 
انتهای پیام / ن

نماز جمعه گرگان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر