کد خبر: ۷۰۳۳۴۸۷
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲
کد خبر : ۷۰۳۳۴۸۷

فرمانده انتظامی مازندران از کشف هزارو ۱۰۰ دستگاه تولید ارز دیجیتالبیت کوین و متعلقات کامل آن در شهرستان بابلسر خبر داد.

سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران، در گفت و گو با  خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: به منظور جلوگیری از قاچاق کالا و ارز و برخورد با مفسدان اقتصادی، طرح تشدید و مبارزه با قاچاق به عنوان یکی از مهمترین اولویت‌های ماموریتی فرماندهی انتظامی استان در سال جدید، در دستور کار قرار گرفت.

او افزود: در اجرای این طرح، ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان بابلسر با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یکی از مخلان امنیت اقتصادی و کشف مزرعه بیت کوین در آن شهرستان شدند.

سردار میرفیضی گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی شهرستان بابلسر متهم را که با مقاصد سودجویانه اقدام به نصب دستگاه‌های تولید ارز دیجیتال بیت کوین در یکی از یک واحد‌های صنعتی این شهرستان کرده بودند، شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.
 
او از کشف هزارو ۱۰۰ دستگاه ماینر قاچاق به همراه متعلقات آن در بازدید از محل خبر داد و افزود: برابر نظر کارشناسان ارزش تجهیزات کشف شده بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال برآورد شده است.
 
سردار میر فیضی، تاکید مقام معظم رهبری در شعار سال بر رونق تولید را فرصت مغتنمی برای پیشرفت و توسعه کشور عنوان کرد و گفت: مبارزه بی امان با قاچاق کالا و ارز و برخورد با جرایم اقتصادی گامی موثر در حمایت از تولید داخلی و سرمایه گذاری داخلی است.

فرمانده انتظامی مازندران پدیده قاچاق و هرگونه فعالیت‌های اقتصادی غیر قانونی را موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور دانست و افزود: خرید و مصرف کالای قاچاق و هرگونه فعالیت اقتصادی غیر قانونی باعث اخلال در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه‌ها و افزایش بیکاری است.
 
انتهای پیام/س

کشف دستگاه تولید ارز دیجیتال در بابلسر

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر