کد خبر: ۷۰۳۴۳۰۲
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷
۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷
کد خبر : ۷۰۳۴۳۰۲
رئیس ستاد استانی جشنواره تولیدات صدا و سیما؛

رئیس ستاد استانی جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌ها گفت: ریالی از اعتبارات استانی برای این جشنواره که قرار است بزودی در بجنورد برگزار شود، هزینه نمی‌شود و تمام هزینه‌ها از منابع ملی تامین خواهد شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ، ولی الله حیاتی رئیس ستاد استانی جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌ها در نشست خبر اصحاب رسانه گفت: برای این رویداد ملی، ۲۰ میلیارد ریال اعتبار ملی اختصاص یافته است که البته هنوز به سازمان صدا و سیما داده نشده است.

حیاتی رسالت خبرنگاران را امیدافزایی در جامعه عنوان کرد و افزود: نباید اخبار، برای مردم، سبب ناامیدی و یاس شود و نباید صدایی برای ناامید کردن، به گوش مردم برسد، باید به صورت هماهنگ و منسجم، در برابر تلاش‌ها و توطئه‌های دشمن، دست در دست دهیم تا مشکلات حل شود.

او اظهار کرد: فضای اکنون، فضای باهم بودن و در کنار هم بودن است و کشور اکنون بیش از هر زمان نیاز به هم آوایی و همدلی دارد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان شمالی با اشاره به میزبانی خراسان شمالی از جشنواره بیست و دوم تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌ها گفت: تلاش داریم تا برای برگزاری بهتر، ظرفیت‌های استان در اختیار قرار گیرد و البته تمهدیدات در این باره اندیشه شده است.

حیاتی افزود: این رویداد، با صرفه جویی در هزینه ها، برگزار می‌شود.

رئیس ستاد استانی جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌ها گفت: در این جشنواره، در تمام شهرستان‌ها ویژه برنامه‌هایی برگزار می‌شود و ظرفیت و توانمندی‌های تمام شهرستان‌های استان، به تصویر کشیده و معرفی می‌شود، از این رو فرصت بی نظیر برای استان است تا با شناساندن این ظرفیت ها، زمینه‌های توسعه تقویت شود.

او عنوان کرد: خراسان شمالی، تلاش دارد تا به بهترین نحو، این رویداد را میزبانی کند از این رو فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی، تجهیزات و امکانات را دراختیار قرار خواهند داد.

حیاتی افزود: در این رویداد ملی، ۷۰۰ نفر میهمان از سراسر کشور حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/ ر

اعتبار جشنواره تولیدات صدا و سیما از منابع ملی است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر