کد خبر: ۷۰۳۴۴۲۹
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۳

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: اخبار مربوط به استعفای استراماچونی از هدایت استقلال فقط گمانه زنی است. از هواداران می‌خواهم به این حاشیه‌ها توجه نکنند.

فتحی: اخبار مربوط به انصراف استراماچونی از هدایت استقلال فقط گمانه زنی استبه گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، امیر حسین فتحی گفت: درخصوص ورود میلیچ باید بگویم که چهارشنبه شب و در واقع بامداد پنجشنبه با سرمربی تیم برای جذب این بازیکن به توافق رسیدیم. از پنجشنبه صبح مقدمات تهیه ویزا و بلیت برای این بازیکن را آغاز کردیم. با توجه به تعطیلی پنجشنبه و جمعه، روز شنبه با فدراسیون مکاتبه کردیم و حتی غیرمکتوب هم پیگیر بودیم تا مشکلاتی که الان به وجود آمده، برای این بازیکن و مدیر برنامه اش به وجود نیاید.

شنبه شب یکی از مدیر برنامه های این بازیکن از اسپانیا وارد تهران شد و یکشنبه جلسه خوبی در باشگاه با او داشتیم. در کلیات با هم به توافق رسیدیم و شرایط عقد قرارداد هم آماده شد. عصر دیروز باید میلیچ و دیگر مدیر برنامه او وارد تهران می‌شدند. متاسفانه به دلیل اینکه نامه‌ای از فدراسیون به نهاد مربوطه در فرودگاه نرسیده بود، این ۲ نفر نتوانستند وارد تهران شوند. به همین دلیل آن‌ها با هماهنگی باشگاه استقلال به دوبی رفتند و فردا یا پس فردا بعد از صدور ویزا به ایران بازمی گردند.

ان‌شاءالله هم این بازیکن و هم یک بازیکن دیگر در پست هافبک دفاعی که مدنظر سرمربی تیم بوده، جذب خواهند شد. تاکنون تمام گزینه‌های مدنظر سرمربی تیم جذب شده اند و با هماهنگی بین من و سرمربی تیم، در حال رایزنی با سایر گزینه‌ها هستیم.

متاسفانه اخبار مربوط به انصراف استراماچونی از هدایت استقلال فقط گمانه زنی است. از هواداران می‌خواهم به این حاشیه‌ها توجه نکنند. کسانی که دوست ندارند آرامش استقلال را ببینند، چنین مواردی را از طریق فضای مجازی مطرح می‌کنند. قبلا هم گفتیم که باشگاه از طریق مجاری قانونی این موارد را پیگیری می‌کند. ما برای حضور قدرتمند در لیگ برتر بستر را فراهم کردیم.

من قطعا اخبار مربوط به استعفای استراماچونی را تکذیب می‌کنم. هماهنگی کامل بین من و استراماچونی وجود دارد.


بیشتر بخوانید:

میلیچ وارد تهران شد

ثبت قرارداد بازیکنان استقلال در هیئت فوتبال ناتمام ماند

ناراحتی استراماچونی از لو رفتن رقم قرارداد بازیکنان استقلال


انتهای پیام/

آخرین اخبار از استقلال تهران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر