کد خبر: ۷۰۳۴۶۵۲
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۴

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری شهرستان رفسنجان گفت: بیش از ۱۲ کیلومتر از شبکه آبرسانی شهر رفسنجان بازسازی شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، حسین چرخ انداز مدیرعامل آب و فاضلاب شهری شهرستان رفسنجان گفت: فرسودگی شبکه‌های توزیع آب منجر به هدر رفت آب در شبکه شده که با بازسازی شبکه‌های فرسوده می‌توان از هدر رفت آب جلوگیری کرد.

او بیان کرد: در همین راستا از ابتدای امسال تا پایان تیرماه ۱۲ هزار و ۸۶۳ متر شبکه فرسوده آبرسانی در شهرستان بازسازی شد.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری شهرستان رفسنجان تصریح کرد: کنترل و پایش شبکه‌های آبرسانی جلوگیری از صدمات و شبکه توزیع و توجه به استاندارد‌های موجود از جمله برنامه‌های مهم این شرکت برای تامین آب است.

چرخ انداز نتایج حاصل از اجرای عملیات اصلاح وبازسازی شبکه آب رسانی راجلوگیری از هدر رفت آب آشامیدنی در شبکه توزیع کاهش حوادث اتفاقات تعدیل وتقویت فشار در شبکه آب رسانی بر شمرد.

او با اشاره به اقدامات در حال انجام برای تقویت شبکه آب شهر رفسنجان تصریح کرد: اجرای خط ۴۰۰ پلی اتیلن و ۳۵۰ چدن در بلوار جمهوری و مطهری تا میدان  ولی عصر( عج) به طول شش کیلومتر برای تقویت فشار در خیابان‌های مدرس، رسول هاشمی، معراج، باهنر و شهید سید مصطفی خمینی تقریبا  شمال رفسنجان در حال اجرا است که تا پایان شهریورماه امسال به اتمام رسیده و تقریبا کمبود فشار در این مناطق را مرتفع می‌کند.

چرخ انداز با بیان اینکه کل شبکه توزیع شهر رفسنجان هزار و ۴۲۰ کیلومتر است، عنوان کرد: طی این مدت به منظور ارائه خدمت به مشترکین جدید ۱۴ هزار و ۲۰۰ متر شبکه آبرسانی شهرستان توسعه یافته است.
انتهای پیام/ی

بازسازی بیش از ۱۲ کیلومتر از شبکه آبرسانی شهر رفسنجان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر