کد خبر: ۷۰۳۴۸۲۲
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶
کد خبر : ۷۰۳۴۸۲۲

کوئنتین تارانتینو نسبت به انتقاد‌هایی که به فیلم جدیدش و صحنه مربوط به بروس لی پاسخ داد.

تارانتینو از فیلم جدیدش دفاع کرد/ مطمعنم که بروس لی مغرور بودبه گزارش حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ورایتی، کوئنتین تارانتینو به انتقاد‌هایی که در رابطه با مغرور نشان دادن بروس لی در آخرین فیلمش به نام «روز و روزگاری در هالیوود» شده بود، پاسخ داد و اعلام کرد که در هر صورت این موضوع (مغرور بودن بروس لی) نادرست نیست.

او در مصاحبه اخیر خود در شهر مسکو به صراحت اعلام کرد که بروس لی یک شخص متکبر و مغرور بود. در این فیلم بروس لی با بازی مایک موه محمد علی، بوکسور معروف آمریکایی را به مبارزه دعوت می‌کند و یک مبارزه خیابانی با کلیف بوت، شخصیت خیالی فیلم «روز و روزگاری در هالیوود» با بازی برد پیت ترتیب می دهد.

تارانتینو گفت:به شیوه‌ای که او صحبت می‌کرد هیچ چیزی اضافه نکردم، من از خود او شنیدم که به این شکل این چیزها را بیان می‌کرد. اگر مردم با خود می‌گویند بروس لی هیچگاه محمد علی را به مبارزه دعوت نکرده بود، باید بگویم که چرا این کار را انجام داده بود. این موضوع نه تنها توسط خود بروس لی بلکه توسط همسر بروس لی در بیوگرافی که خوانده ام نوشته شده بود.

شانون لی، دختر بروس لی پیش از این به نحوه پردازش به شخصیت پدرش انتقاد کرده بود. یکی از مشکلاتی که آن‌ها با این فیلم دارند، این است که بروس لی بسیار مغرور به تصویر کشیده شده و مشکل دیگر آن‌ها نیز این است که در سکانسی از این فیلم شخصیت کلیف بوت بروس لی را به در یک ماشین می‌کوبد.

تارانتینو از فیلم جدیدش دفاع کرد/ مطمعنم که بروس لی مغرور بود

تارانتینو در این باره هم گفت: برد پیت نمی‌تواند بروس لی را شکست دهد، اما کلیف بوت شاید بتواند. اگر شما از من بپرسید در مبارزه بروسلی با دراکولا چه کسی برنده خواهد شد؟ دقیقا مشابه این سوال است که کلیف بوث می تواند بروس لی را ببرد یا خیر. هر دوی آن‌ها شخصیت‌های خیالی هستند. پس وقتی من می‌گویم کلیف بوت می‌تواند بروس لی را بزند، یک شخصیت خیالی است پس می‌تواند او را شکست دهد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر