کد خبر: ۷۰۳۴۹۲۵
گروه : یزد » یزد
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
کد خبر : ۷۰۳۴۹۲۵
گروه : یزد » یزد

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد، از برگزاری اردوی نشاط و امید منطقه‌ای خبرداد و گفت: این اردو با حضور ۵ استان به میزبانی جهان شهر یزد برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ، سید جواد میرحسینی گفت: هدف از برگزاری اردوی نشاط و امید افزایش مشارکت اعضای جوان در تصمیم گیری و زمینه سازی برای برقراری مستمر اعضا با این جمعیت به منظور بهره مندی از ظرفیت آن‌ها است.

او با بیان اینکه انجام فعالیت‌های امدادی و عام المنفعه از وظایف اساسی و مهم سازمان جوانان هلال احمر به شمار می‌رود، افزود: در این راستا سالانه برگزاری اردو‌های کشوری، برون استانی، استانی، مسابقات، کارگاه‌های آموزشی، طرح‌های بشردوستانه، آموزش‌های کاربردی و برنامه‌های دیگری انجام می‌شود.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: اردوی نشاط و امید نیز یکی از این برنامه‌ها محسوب می‌شود که امسال با شعار نشاط جوانی، مشارکت اجتماعی، رویکرد تشکیلاتی و ارائه آموزش‌های کاربردی در پیشبرد امور و انجام فعالیت‌های کانونی و ارتقای محتوایی برنامه‌ها از سوی  دبیران کانون‌های دانشجویی است.

میرحسنی یادآوری کرد: امسال استان یزد میزبان اردوی منطقه‌ای نشاط و امید است که در ۲ بخش خواهران و برادران برگزار که یک روز در اردوگاه شهدای امدادگر هلال احمر واقع در منطقه علی آباد تفت و یک روز در شهرستان ابرکوه و یک روز در مرکز استان و به صورت ویژه و با قابلیت فضای سنتی و بوم گردی جهان شهر یزد اجرا خواهد شد.

او ادامه داد: از ۲۵ تا ۲۸ مرداد ماه این ارد و برای برادران که به تعداد ۱۳۸ نفر و از ۲ تا ۵ شهریور ماه نیز برای خواهران به تعداد ۹۸ نفر خواهد بود.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان در این اردو‌ها از دبیران و اعضای فعال کانون‌های دانشجویی، جوانان و روستایی از استان‌های سیستان و بلوچستان، فارس، کرمان، خراسان جنوبی و یزد هستند.

انتهای پیام/ی

اردوی منطقه‌ای نشاط و امید در یزد برگزار می شود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر