کد خبر: ۷۰۳۵۲۱۰
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹
کد خبر : ۷۰۳۵۲۱۰
معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری تهران مطرح کرد؛

پورسیدآقایی بر ضرورت ساماندهی پارکینگ‌های طبقاتی در منطقه ٢٢ تأکید کرد.

احداث خطوط ال آر تی امکان سنجی می‌شود/ ضرورت ساماندهی پارکینگ‌های طبقاتی در منطقه ٢٢به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، محسن پورسیدآقایی معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری تهران در بازدید از منطقه ٢٢ گفت: مطالعه طرح احداث مجتمع پارک‌سواری در ورودی این منطقه به‌منظور پوشش سفر‌های رفت‌ و برگشت تهران - کرج در حال انجام است که با توجه به تقاضای سفر، ایستگاه وردآورد نیز در این طرح دیده‌ شده است.

او بر ضرورت رفع مسائل و مشکلات موجود و توسعه حمل‌ و نقل عمومی در منطقه ٢٢ به‌ عنوان غربی‌ترین نقطه تهران تأکید کرد و گفت: مطالعه احداث ٤ خط مترو در تهران به اتمام رسیده که بر اساس آن خط ٩ و ١٠ مترو و امتداد بخشی از خط ٦ مترو به شهروندان در این منطقه خدمات‌رسانی خواهد کرد.

معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به آمار تصادفات جرحی و فوتی در بخشی از بزرگراه شهید همدانی تصریح کرد: عدم وجود دوربین‌های ثبت تخلف در این بزرگراه یکی از مشکلات مطرح‌ شده بود که مقرر شد تجهیز ٤ دوربین ثبت تخلف دیگر در این محور در دستور کار قرار گرفت.

پورسیدآقایی با اشاره به پروژه‌های ترافیکی آماده‌ی بهره‌برداری در بزرگراه‌های منطقه اشاره کرد و افزود: ٤ تقاطع و رمپ نیمه‌کاره‌ی بلوار سمیعی- بزرگراه خرازی، بزرگراه آزادگان- کوهک، بلوار کوهک -بزرگراه همدانی و بلوار دهکده المپیک -بزرگراه همدانی در اولویت بهره‌برداری قرارگرفته‌اند و نظر به اینکه دو پروژه پیشرفتی کمتر از ٨٥ درصد دارند مقرر شد، در کمیته اولویت‌بندی تخصیص بودجه مطرح و بررسی شوند.

او از امکان‌سنجی احداث ال آر تی در این منطقه خبر داد و گفت: طول تقریبی طرح مطالعه شده ال آر تی در این منطقه ١٣.٥ کیلومتر بوده است.


بیشتر بخوانید: سخنگوی دیجیتال اعلام موقعیت در همه اتوبوس‌های بی آر تی نصب می‌شود


معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری تهران بر ضرورت ساماندهی پارکینگ‌های طبقاتی در منطقه ٢٢ اشاره کرد و گفت: پارکینگ‌های دریاچه، بوستان جوانمردان و پارکینگ مجتمع ایستگاهی وردآورد در دستور کار قرار گرفته که بر اساس آن ٥ نقطه در اطراف دریاچه شهدای خلیج‌فارس شناسایی و احداث پارکینگ در این نقاط در دستور کار قرار گرفته است.

انتهای پیام/

فقدان دوربین‌های ثبت تخلف علت اصلی تصادفات جرحی و فوتی در بزرگراه شهید همدانی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر