کد خبر: ۷۰۳۵۲۱۹
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰

شرکت Mojang اعلام کرد که ساخت بسته الحاقی Super Graphis Pack که کیفیت 4K را به بازی اضافه می‌کرد، لغو شد.

ساخت بزرگ‌ترین بسته الحاقی بازی Minecraft لغو شدبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، دو سال پیش سازنده عنوان Minecraft اعلام کرد که قرار است بسته الحاقی جدیدی برای این بازی عرضه شود که تمرکز این بسته الحاقی روی گرافیک بازی بود و کیفیت 4K را به بازی اضافه می‌کرد. این بسته الحاقی می‌توانست یکی از بزرگ‌ترین پیشرفت‌های بازی Minecraft باشد و از آنجایی که این بازی دارای طرفداران بسیار زیادی است، شرکت مذکور می‌توانست سود بسیار بالایی از این بسته الحاقی ببرد، به‌خصوص آنکه این بسته الحاقی قرار بود برای تمامی پلتفرم‌ها عرضه شود.

اما از دوسال پیش تاکنون هیچ خبری از این بسته الحاقی منتشر نشده و شرکت سازنده آن یعنی Mojang نیز درباره آن حرفی نمی‌زند، اخیرا این شرکت تصمیم به شکست سکوت خود گرفت و درباره این بسته الحاقی بسیار بزرگ صحبت کرد. شرکت Mojang به طور رسمی اعلام کرد که بسته الحاقی Super Graphis Pack  به طور کامل لغو شده است و قرار نیست این بسته الحاقی عرضه شود. شرکت موژانگ اعلام کرد:  "بسته الحاقی Super Graphis Pack  یکی از بلند پروازانه‌ترین ایده‌های شرکت ما بود که به دلیل نبود زیر ساخت‌های فنی لازم در عنوان ماینکرافت، اجرای این ایده به طور کامل شکست خورد."

ساخت بزرگ‌ترین بسته الحاقی بازی Minecraft لغو شد

دلیل اصلی لغو شدن بزرگ‌ترین بسته الحاقی بازی وجود ایرادات زیاد هنگام اجرای بازی در پلتفرم‌های مختلف بود که به علت نبود زیر ساخت‌های فنی در این بازی است و از آنجایی که شرکت Mojang از عملکرد رزولوشن 4k در این بازی رضایت نداشت، این بسته الحاقی کنار گذاشته شد.


بیشتر بخوانید: یوبیسافت مجموعه Splinter Cell را ادامه خواهد داد


شرکت موژانگ اعلام کرد قرار است به جای این بسته الحاقی تغییرات ظاهری جدید در بازی ماینکرافت ایجاد شود که دنیای این بازی را شاداب‌تر از گذشته خواهد کرد. با این حال هنوز اطلاعاتی از بسته الحاقی که شرکت سازنده بازی Minecraft از آن حرف زد، در دسترس نیست.

انتهای پیام/

ساخت بسته لحاقی Super Graphis Pack  بازی  Minecraft لغو شد

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر