کد خبر: ۷۰۳۵۳۶۷
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸

سخنگوی سازمان تیم‌های ملی دوومیدانی گفت: درخواست تفتیان برای حضور در مسابقات ورد چلنج را بررسی می‌کنیم.

حسین شایان سخنگوی سازمان تیم‌های ملی دوومیدانی در گفتگو با خبرنگار پایه و آبی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اینکه قرار است حسن تفتیان به مسابقات ورد چلنج اعزام شود، گفت: تفتیان در جلسه سازمان تیم‌های ملی اعلام کرد که برای حضور در ۴ مسابقه ورد چلنج دعوت شده است و قصد دارد به جای حضور در مسابقات هندوستان در این رقابت‌ها شرکت کند. درخواست او را بررسی می‌کنیم.

او ادامه داد: مسابقات ورد چلنج به مدت ۳ هفته در کشور‌های ایتالیا، فرانسه، سوئیس و یک کشور دیگر اواخر مرداد ماه و اوایل شهریور ماه برگزار می‌شود و با توجه به اینکه تفتیان برای این مسابقات دعوت شده است فقط هزینه اعزامش با فدراسیون دوومیدانی است، اما سایر هزینه‌ها از جمله رفت و آمدش بین کشور‌ها را مسئول اجرایی مسابقات تامین می‌کند.

از حضور تفتیان در مسابقات ورد چلنج استقبال می‌کنیم

شایان درباره اینکه گفته می‌شود سطح مسابقات هندوستان پایین است، اظهار کرد: کشور هندوستان در یکسری از ماده‌های رشته ورزشی دوومیدانی از جمله ۴۰۰ متر با مانع، ۸۵۰۰ متر، پرش طول و سه گام حرفی برای گفتن دارد، اما سطح دوومیدانی این کشور در دوی ۱۰۰ متر پایین است. ما در ابتدا مسابقه‌ای برای اعزام تفتیان به جز هندوستان نداشتیم و اکنون که او به مسابقات ورد چلنج دعوت شده است از حضور او در این رقابت‌ها استقبال می‌کنیم. به هر حال ما از حدادی و تفتیان که سهمیه جهانی بدست آوردند حمایت می‌کنیم تا در این رقابت‌ها به موفقیت دست یابند.

سخنگوی سازمان تیم‌های ملی دوومیدانی گفت: علاوه بر اینکه حدادی و تفتیان سهمیه مسابقات جهانی را بدست آوردند ۲ دونده دیگرمان هم شانس کسب سهمیه را دارند که آن‌ها را به مسابقات هند اعزام می‌کنیم. به هر حال ما تا ۱۵ شهریور ماه فرصت داریم تا سهمیه ورودی مسابقات جهانی را افزایش بدهیم.


 بیشتر بخوانید:

پیرجهان هم رکورد زد، هم طلا گرفت/ مدال نقره بر گردن حمیده عباسعلی نژاد

ربانی: کیهانی فراموش کرده رئیس فدراسیون دوومیدانی است/ بعید می‌دانم در المپیک توکیو نتیجه خوبی بگیریم

سپهرزاد: رئیس فدراسیون در پاداش‌ها دست برده است/ با ما همانند کارگر‌های موقت برخورد می‌کنند


انتهای پیام/ 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر