کد خبر: ۷۰۳۵۵۰۸
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷
تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷
کد خبر : ۷۰۳۵۵۰۸

فرمانده انتظامی مازندران از کشف ۴۷ دستگاه تجهیزات فنی و متعلقات بیت کوین به ارزش تقریبی ۶ میلیارد ریال در شهرستان بهشهر خبر داد.

سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران در گفت و گو با  خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: در اجرای طرح جلوگیری از قاچاق کالا و ارز و برخورد با مفسدان اقتصادی، ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان بهشهر با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی ۱ نفراز مخلان امنیت اقتصادی در آن شهرستان شدند.

او افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی شهرستان بهشهر متهم را که با مقاصد سودجویانه اقدام به نصب دستگاه‌های تولید ارز دیجیتال (بیت کویین) در یکی از یک واحد‌های صنعتی این شهرستان کرده بودند، شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

سردار میر فیضی از کشف ۴۷ دستگاه تجهیزات فنی بیت کوین و ۱۸ دستگاه ماینر در بازدید از محل خبر داد و گفت: برابر نظر کارشناسان ارزش کالا‌های قاچاق کشف شده بیش از ۶ میلیارد ریال برآورد شده است.

او، تاکید مقام معظم رهبری در شعار سال بر رونق تولید را فرصت مغتنمی برای پیشرفت و توسعه کشور عنوان کرد و افزود: مبارزه بی امان با قاچاق کالا و ارز و برخورد با جرایم اقتصادی گامی موثر در حمایت از تولید داخلی و سرمایه گذاری داخلی است.

فرمانده انتظامی مازندران پدیده قاچاق و هرگونه فعالیت‌های اقتصادی غیر قانونی را موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور دانست و گفت: خرید و مصرف کالای قاچاق و هرگونه فعالیت اقتصادی غیر قانونی باعث اخلال در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه‌ها و افزایش بیکاری است.
انتهای پیام/س
 

کشف دستگاه تجهیزات فنی بیت کوین به ارزش ۶ میلیارد ریال در بهشهر

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر