کد خبر: ۷۰۳۵۵۶۲
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۲

رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: تعدادی از باشگاه‌های لیگ برتری تاکنون نتوانستند آماده سازی ورزشگاه هایشان را انجام دهند.

چند تیم لیگ برتری در هفته اول و دوم حق میزبانی ندارندبه گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از فدراسیون فوتبال، حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران درباره تغییرات رخ داده در ورزشگاه‌ها در راستای الزامات فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ گفت: یاعث خرسندی است که جامعه فوتبال و مردم عزیز علاقمند در هفته‌ها و روز‌های اخیر خبر‌های خوبی از اکثریت ورزشگاه‌هایی که مسابقات لیگ برتر در آن‌ها برگزار می‌شود شنیده اند.

او گفت: این تحولات با تلاش گسترده وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال، باشگاهها، ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها و شرکت تجهیز عملیاتی شد تا در مسیر رفاه حال تماشاگران برای فصل آتی مسابقات گام‌های استواری برداشته شود. اتفاقی که در سیرجان و قائمشهر رخ داد نمونه عملی تحقق اهداف بزرگ در بحث زیرساخت‌ها بود که می‌تواند برای همه باشگاه‌ها الگو باشد.

او ادامه داد: به عنوان عضوی از خانواده بزرگ فوتبال، صمیمانه سپاسگزار تلاش‌های صورت گرفته هستم. اینکه باشگاه‌ها تلاش کردند تا بستر لازم برای تحقق استاندار‌های مدنظر انجام شود، هزینه‌های زیادی را می‌طلبید که با همت و تلاش و کوشش همه جانبه رنگ واقعیت به خود گرفت و لذا طرح مباحثی، چون ظاهری بودن این تغییرات ظلم، توهین و بی انصافی در حق مردم، باشگاه‌ها و خانواده فوتبال تلقی می‌شود. متاسفانه "رسانه ایران" که از دولت ارتزاق می‌کند واقعیت روند پیشرفت ورزشگاه‌ها را وارونه القا می‌کند و این روند را ظاهری تلقی کرده است. این رفتار، اجحاف در حق مردم و هواداران خوب باشگاه‌ها است که زحمات آنان را نادیده می‌گیرند. امیدواریم در هر مقطع زمانی واقعیت‌ها گفته شوند و همه دوستان رسانه‌ای می‌توانند به ورزشگاه رفته و خود از نزدیک تغییرات و ایجاد الزامات را به نظاره بنشینند.

رئیس سازمان لیگ خاطرنشان کرد: در ورزشگاه آزادی گیت‌های بیرونی و طبقه اول تکمیل و در حال حاضر فرآیند تکمیل گیت‌های طبقه دوم انجام می‌شود. مشکل ۲ باشگاه پرسپولیس و استقلال برای فروش الکترونیک بلیت هم حل شد.

او ادامه داد: در ورزشگاه شاهین شهرداری بوشهر، دوربین‌ها کار گذاشته شده و صندلی‌های این ورزشگاه هم شماره گذاری شده است. گیت‌های ورزشگاه هم در حال نصب است تا میزبان مسابقات شاهین بوشهر باشد.

بهاروند افزود: درباره باشگاه گل گهر باید بگویم که سکو، رختکن و وی آی پی ساخته شده است. گیت‌ها در حال نصب و شماره گذاری تمام شده است. در ورزشگاه ماشین سازی، کار راه اندازی دوربین‌ها انجام شده، شماره گذاری‌ها انجام می‌شود و گیت‌ها در حال نصب است.

او ادامه داد: در بحث باشگاه ذوب آهن اصفهان یک قسمتی از ورزشگاه سکو نداشت که سکو گذاری شده است. این ورزشگاه گیت ندارد و تلاش می‌کنند تا گیت‌ها را هم نصب کنند. نفت مسجد سلیمان هم تقریبا مانند ذوب آهن است و باید در بازی اول بیرون بازی کند. ورزشگاه فولاد هم فقط گیت می‌خواهد، چون شماره گذاری انجام شده و دوربین هم دارد، اما بعید است به این هفته برسد.

بهاروند خاطرنشان کرد: برای هفته دوم لیگ برتر، ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز دوربین هایش نصب شده، صندلی‌ها در حال نصب و شماره گذاری هستند و گیت‌ها هم در حال آماده سازی است و به هفته دوم می‌رسد. ورزشگاه پارس جنوبی در حال حاضر صندلی هایش را شروع به نصب کرده، اما بعید است به هفته دوم برسد، چون گیت‌ها آماده نیست. سایپا و صنعت نفت بعید است به هفته دوم برسند و بیرون از خانه بازی می‌کنند. استادیوم سپاهان هم صندلی گذاری شده و دوربین نصب شده و فقط گیت مانده و به هفته دوم می‌رسد. نساجی مازندران هم فقط گیتش مانده و صندلی گذاری شده است. به احتمال زیاد به هفته دوم می‌رسد. شهر خودرو هم گیت هایش باقی مانده که بعید است برسد، اما موضوع را پیگیری می‌کنند. به هر حال، هر ورزشگاهی الزامات را ایجاد نکند نمی‌تواند میزبان مسابقات باشد.


بیشتر بخوانید: 

فتاحی: دیدار پرسپولیس و پارس جنوبی ۳۱ مرداد برگزار می‌شود

صالحی امیری: لیگ برتر به زودی آغاز می‌شود/ وضعیت سهراب مرادی تا ۱۰ روز دیگر مشخص خواهد شد

بی پولی فدراسیون، بزرگ‌ترین مانع تیم ملی فوتبال ایران

علوی: وزارت ورزش در سال جدید کمک مالی به فدراسیون نکرده است


انتهای پیام/

آخرین اخبار از لیگ برتر فوتبال ایران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر