کد خبر: ۷۰۳۵۶۲۳
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۶

سرپرست تیم ملی بسکتبال کشورمان گفت: بازی‌های تدارکاتی تیم را با توجه به روند پیشرفت اردو برنامه ریزی می‌کنیم، خوشبختانه تاکنون یک سری بازی‌های تدارکاتی انجام شده است.

کلاهی: برنامه بازی‌های تدارکاتی را بر اساس پیشرفت اردو برنامه ریزی می‌کنیمشبنم کلاهی سرپرست تیم ملی بسکتبال کشورمان در گفت و گو باخبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اعزام تیم ملی بسکتبال به رقابت‌های غرب آسیا گفت: بازی‌های تدارکاتی تیم را با توجه به روند پیشرفت اردو برنامه ریزی می‌کنیم، مسابفات غرب آسیا قرار بود اول مرداد انجام شود، اما تاریخ آن تغییر کرد.

او درباره بازی‌های دوستانه انجام شده بیان داشت: یک سری بازی‌های تدارکاتی انجام شده است، امروز هم‌با تیم‌امید تهران بازی دوستانه داشتیم و فعلا این امکان وجود داشته، البته برنامه‌هایی برای کاپ آسیا انجام شده که اعلام می‌کنیم.

سرپرست تیم ملی بسکتبال بانوان درباره حمایت‌ها بیان داشت: مهم‌ترین حمایت از جانب رییس و نایب رییس بود این حمایت همه جانبه بود و تیم‌های ما مرتبا به مسابقات مختلف اعزام شده اند که این باعث افتخار ماست که بعد از رفع مشکلمان اعزام شدیم. همچنین چند اعزام در چند وقت گذشته داشتیم، تیم ما هم امسال هم چند اعزام دارد و سعی می‌کنیم با حمایت‌ها مشکلات حل شود.

او افزود: در حال حاضر خوشبختانه مشکلی نداریم در بخش بانوان بسکتبال همدلی خوبی وجود دارد و امیدوارم بتوانیم در مسابقات پیش رو هم حاضر شویم.

کلاهی درباره هدف تیم ملی در مسابقات غرب آسیا بیان داشت: ورود به مسابقات نمی‌تواند بی هدف باشداما ما هنوز محک خوردیم و باید از این شرایط استفاده کنیم تا بتوانیم شرایط را برای تربیت نسل آینده فراهم کنیم.


بیشتر بخوانید:

تمرین تیم‌ ملی بسکتبال بانوان برگزار شد

وضعیت مبهم رقابت‌های بسکتبال بانوان غرب آسیا

شجاعی: صحبت هایمان برای اعزام تیم به مسابقات ساحلی به نتیجه نرسید

حضور بانوان بسکتبالیست در مسابقات ساحلی فعلا منتفی است


انتهای پیام/ 

اظهارات سرپرست تیم ملی بسکتبال بانوان درباره شرایط تیم 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر