کد خبر: ۷۰۳۵۷۱۳
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۲
تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۲
کد خبر : ۷۰۳۵۷۱۳

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت :در دو سال گذشته بیش از ۵هزار تن برنج آلوده به آرسنیک با وجود فشارهای متعدد توسط دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه امحا شد.

امحا بیش از ۵ هزار تن برنج آلوده به آرسنیک به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،    محمودرضا مرادی پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت تقدیر از خبرنگاران حوزه دانشگاه علوم پزشکی در سالن جلسات بیمارستان امام رضا (ع) برگزار شد، با تبریک هفته خبرنگار و تشکر از اصحاب رسانه در پوشش مناسب اخبار، زلزله، سیل، سلامت نوروزی و بسیج ملی کنترل فشار خون، اظهار داشت: استان کرمانشاه در طرح ملی کنترل فشار خون بالا جزو بهترین دانشگاه‌های کشور شناخته شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه در بحث زلزله و سیل در استان کوچکترین مشکل اپیدمی بهداشتی نداشته‌ایم، افزود: دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گستردگی بالایی دارد، بخش بهداشت ما بیش از ۶ هزار نفر نیرو دارد که این را از خدمات خوب بخش بهداشت می‌دانیم.

او یکی از دغدغه‌ها را تهیه و تجهیز دارو با وجود تورم قیمت‌ها دانست و افزود: در استان ۵ هزار و ۲۰۰ دانشجو در مقاطع کاردانی تا فوق‌تخصص داریم، ۴۶۰ رزیدنت نیز در بیمارستان امام رضا (ع) مشغول به خدمات‌رسانی هستند، ۶۰۰ دستیار تخصصی با اصلی وظیفه درمان را به‌عهده دارند و رتبه ۳۰۰ دانشگاه دنیا در رنکینگ شانگ‌های را دارا هستیم.

مرادی افزود: دانشجویان استعداد‌های درخشان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در المپیاد علمی، آموزشی کشور موفق به کسب ۹ مدال (پنج مدال طلا و نقره و چهار مدال برنز) رنگارنگ شدند.

او با اشاره به فعالیت ۲ هزار و ۵۰۰ نفر نیرو در بیمارستان امام رضا (ع)، گفت: روزانه بیش از ۲۵ هزار نفر ملاقات‌کننده در این بیمارستان در حال تردد هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به ۵۰ هزار دانشجو پزشکی و دندانپزشکی در حال تحصیل، گفت: در هفت سال آیند قرار است ۱۰ هزار پزشک از خارج کشور جذب شود، قطعا در آینده در آمد پزشکان در حد یک کارمند عالی رتبه است.

او گفت: در دو سال گذشته بیش از ۵هزار تن برنج آلوده به آرسنیک با وجود فشارهای متعدد توسط دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه امحا شد.

انتهای  پیام/ز

 

فعالیت ۲ هزار و ۵۰۰ نفر نیرو در بیمارستان امام رضا (ع)

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر