کد خبر: ۷۰۳۶۱۷۹
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
کد خبر : ۷۰۳۶۱۷۹

۲۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارائی‌های سرمایه ای، استانی و ۳ درصد نفت به شهرستان چُرام تخصیص داده شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج هادی فتاحی اصل فرماندار چُرام گفت: امسال ۲۳۰ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات تملک دارائی‌های سرمایه‌ای استانی و ۳ درصد نفت و گاز و استفاده متوازن از امکانات کشور، در قالب ۲۸ فصل، ۶۳ برنامه و بیش از ۶۰ طرح تقسیم شد.

هادی فتاحی اصل افزود: تمامی طرح‌های بزرگ شهرستان چُرام، از محل اعتبارات ملی، تامین اعتبار شده است که طرح‌هایی از جمله راهسازی، آبرسانی و فاضلاب از مهمترین این طرح‌ها است.

او ادامه داد: طرح‌هایی که بیشترین منافع عمومی را برای مردم دارند در اولویت تخصیص بودجه قرار گرفته اند.

فرماندار چرام با تاکید بر تکمیل و بهره برداری از طرح‌های نیمه تمام در شهرستان چُرام اضافه کرد: اولویت ما در توزیع اعتبارات، تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام به ویژه طرح‌های با درصد پیشرفت بالا و نیاز‌های اساسی شهرستان در بخش‌های مختلف است.

او گفت: اعتبارات عمرانی در قالب ۲۸ برنامه بین بیش از ۲۰ دستگاه اجرایی شهرستان چرام توزیع شد.

فتاحی اصل با بیان اینکه ۶۰ طرح عمرانی در زمینه‌های گوناگون در مناطق شهری و روستایی این شهرستان هم اکنون در دست اجرا است افزود: درحوزه‌های آب، کشاورزی، راهسازی و توسعه شهری و روستایی بیشترین اعتبارات عمرانی جذب شد.

فرماندار شهرستان چُرام با بیان اینکه بیش از ۱۷۰ میلیارد ریال، سال گذشته از اعتبارات استانی و ۲ درصد نفت به طرح‌های در دست ساخت شهرستان چُرام اختصاص یافت گفت: محور اصلی چرام به دهدشت، ورودی چرام به گچساران، مجتمع ادارات، آبرسانی به روستا‌های شهرستان چُرام، بخش کشاورزی و حوزه‌ شهری از مهمترین طرح‌های در حال اجرای این شهرستان است.

او با تاکید براینکه هیچ دستگاهی اجازه اجرای طرح جدید با وجود طرح‌های نیمه تمام را ندارد گفت: گردشگری و کشاورزی از ظرفیت‌های مهم این شهرستان است و جذب سرمایه گذار در این دو حوزه برای پیشبرد اهداف بلندمدتِ اقتصادی و اشتغالزاییِ منطقه ضروری است.

انتهای پیام/ط

۲۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبار برای توسعه چُرام

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر