کد خبر: ۷۰۳۶۴۱۱
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
کد خبر : ۷۰۳۶۴۱۱

سرپرست تیم گل گهر سیرجان گفت: پورحمیدی به دلیل پر شدن سهمیه تیم ما، به زودی راهی تیم دیگری خواهد شد.

بدخشان: به دلیل پر شدن سهمیه تیم با جدایی پورحمیدی موافقت کردیم/به قرعه خوبی در لیگ بر خوردیم

حسن بدخشان سرپرست تیم گل گهر سیرجان در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در مورد شرایط آماده سازی ورزشگاه امام علی (ع) که به عنوان استادیوم خانگی گل گهری‌ها به حساب می‌رود عنوان کرد: با توجه به اینکه روند آماده سازی این ورزشگاه به صورت چند شیفت در حال انجام است، امید داریم به هفته اول رقابت‌های لیگ برتر برسد و میزبانی از نساجی را در استادیوم امام علی (ع) انجام دهیم.

وی افزود: دیروز هم نمایندگان، هیئت فوتبال استان، فرمانداری، شورای تامین استان کرمان از استادیوم بازدید و روند آماده سازی را مثبت ارزیابی کردند که خدا را شکر مشکلی از این بابت وجود ندارد.  

او همچنین در مورد جدایی گلر جوان تیمشان، حسن پور حمیدی عنوان کرد: پورحمیدی، چون سهمیه تیم ما را پر کرده بود، با جدایی اش موافقت کردیم و به زودی راهی تیم دیگری خواهد شد.

سرپرست تیم گل گهر در مورد قرعه‌های پیش روی تیمشان در لیگ برتر عنوان کرد: خدا را شکر خوب است. نقاط ضعف و قوت را در این چند وقت آنالیز کردیم و به امید خدا برای رقابت‌های لیگ آماده می‌شویم.  

بدخشان در خصوص شرایط آماده سازی تیم گل گهر برای لیگ برتر عنوان کرد: بعد از بازی با پرسپولیس تهران شنبه تمرینات خود را در سیرجان از سر می‌گیریم تا برای رقابت‌های لیگ برتر و برای بازی اولمان با نساجی آماده شویم. شرایط تیم خوب است و تمرینات به خوبی به پیش می‌رود.


بیشتر بخوانید:

مدافع کلیدی بگوویچ، مصدوم نیست

مهاجم برزیلی به جمع گل گهری‌ها اضافه می‌شود

شاگردان کالدرون به مصاف گل گهر می‌روند


انتهای پیام/

آخرین اخبار از باشگاه گل گهر سیرجان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر