کد خبر: ۷۰۳۶۴۴۵
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۵

جدول پخش برنامه‌های صداوسیمای مرکز زنجان را در اینجا مشاهده کنید.

جدول پخش برنامه‌های صداوسیمای مرکز زنجانبه گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان، جدول پخش برنامه‌های صداوسیمای مرکز زنجان پنجشنبه۲۴مرداد ماه به شرح ذیل می‌باشد:

نام برنامه:                                                                                                    زمان پخش:
سینمایی ایرانی روز لیلا                                                                                  ۰۰:۰۰
دیدنی‌ها                                                                                                    ۰۱:۲۳
مستندجزایر قناری                                                                                            ۰۱:۴۳
مزه غذای ایرانی (زیتون)                                                                        ۰۲:۳۵
مجموعه ناخونک                                                                                               ۰۳:۰۰
مستند ایرانی سیزده خانه                                                                     ۰۳:۵۵
مناجات-تلاوت قرآن - اذان -دعای سلامتی امام زمان (عج)           ۰۴:۴۶
مستند نگارستان                                                                                   ۰۵:۱۵
سینما پشت پرده                                                                                           ۰۵:۴۸
مستند خارجی (چهره پنهان هند)                                                       ۰۶:۰۰
ائل سازی                                                                                                          ۰۷:۰۰
مستند ایرانی یه لقمه نون حلال                                                               ۰۷:۲۵
زنجانا سلام                                                                                                       ۰۸:۰۰
میان برنامه سرگرمی                                                                                       ۰۹:۰۰
تصاویر ورزشی                                                                                        ۰۹:۱۴
انیمیشن فوتبالیست‌ها                                                                                 ۰۹:۳۰
مجموعه ناخونک                                                                                   ۱۰:۰۰
سریال سوین                                                                                                     ۱۰:۰۰
خبر صبحگاهی                                                                                              ۱۰:۴۵
مجموعه ناخونک                                                                                               ۱۱:۰۰
ما میتوانیم (تولید ملی)                                                                                  ۱۱:۴۱
بیزیم ائللر (روستا)                                                                                  ۱۲:۰۰
مسابقه اولدوز                                                                                                 ۱۲:۳۰
باز پخش گئجه لر                                                                                          ۱۲:۵۱
دیدنی‌ها                                                                                                 ۱۴:۱۹
سینمایی خارجی گزارشگر ویژه                                                           ۱۴:۳۰
دیدنی‌ها                                                                                                          ۱۵:۵۲
شهر قشنگ                                                                                                    ۱۶:۰۰
ویژه برنامه تشییع پیکر شهید محمدی                                               ۱۷:۰۰
راه روشن                                                                                                          ۱۷:۳۰
مجموعه ناخونک                                                                                   ۱۸:۰۰
تصاویر ورزشی                                                                                              ۱۸:۴۶
هوای تازه                                                                                                        ۱۹:۰۰
برکت                                                                                                     ۱۹:۳۰
اخبار استان                                                                                                     ۲۰:۰۰
تلاوت قرآن - اذان -دعا                                                                              ۲۰:۲۲
راه ولایت (شهادت امام محمد باقر ع)                                              ۲۱:۰۰
مطالبه (مردم و مسئولین)                                                                   ۲۲:۰۰
خبر ساعت ۲۳،                                                                                   ۲۳:۰۰
مداحی                                                                                                          ۲۳:۲۰
سخنرانی حجت الاسلام دولابی                                                            ۲۳:۳۰

انتهای پیام / ن

برنامه‌های صداوسیمای مرکز زنجان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر