کد خبر: ۷۰۳۶۵۲۲
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵
کد خبر : ۷۰۳۶۵۲۲
گروه : سمنان » سمنان
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان :

سرهنگ حمید دامغانی با بیان اینکه وظیفه سپاه حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی است گفت : سپاه در تمام عرصه ها هوشمندانه عمل می کند.

سرهنگ پاسدار حمید دامغانی فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در حاشیه جشنواره مالک اشتر استان سمنان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، با بیان اینکه شرایط امروز ایران در منطقه خاص و حساس شده است گفت : امروز سپاه پاسداران جدا از فعالیت بین المللی و منطقه ای در حوزه مقابله با جنگ نرم نیز حضور فعال در عرصه های مختلف دارد.

او با بیان اینکه امروز شرایط نظام و انقلاب با سالهای گذشته تفاوت پیدا کرده است افزود : امروزه اقدامات و فعالیت های دشمن پیچیده شده است که باید هوشمندانه مقابل این اقدامات و توطئه ها بایستیم.

سرهنگ دامغانی با بیان اینکه امروز باید در سپاه سیستمی طراحی شود تا درعرصه های ماموریتی با جنبه های مختلف به دنبال راه حل مشکلات باشیم تصریح کرد: سپاه با توجه به حجم بالای فعالیت هایی که در کشور دارد باید همواره همانند گذشته نظام مند تر عمل کند تا ضریب اشتباهات احتمالی پایین آمد.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان خطاب به پاسداران با بیان اینکه توجه به اشراف و ابلاغ برنامه ها موجب اثربخشی کارها می شود گفت : جشنواره مالک اشتر باعث رقابت مقدس بین رده ها و پاسداران می شود و انگیزه جهت ادامه فعالیت ها را نیز بیشتر می کند.

در پایان سرهنگ پاسدار محمد حسین دهرویه دبیر اشراف فرماندهی سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان نیز با بیان اینکه در جشنواره مالک اشتر رویکرد انتخاب برترین ها در سطح استان است گفت : در این برنامه تعداد  ۷۳ رده برتر انتخاب شده و از آنان تجلیل به عمل می آید.

وی افزود : انتخاب یک رده به عنوان رده برتر یک شهر یا شهرستان و یا استان نشانگر تلاش جمع کثیری از افراد آن مجموعه در طول سال گذشته است.

انتهای پیام / ر

امروز شرایط نظام و انقلاب با سالهای گذشته تفاوت پیدا کرده است

 

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر