کد خبر: ۷۰۳۶۶۵۰
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۵
۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۵
کد خبر : ۷۰۳۶۶۵۰
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران مطرح کرد؛

ضرغامی گفت: تلاش ما بر این است تا بتوانیم ظرف مدت ۲ ماه بازار عبدل‌آباد را به مبلمان شهری تجهیز کنیم.

ظرف مدت ۲ ماه بازار احسانی را به عرصه عمومی برای شهروندان تبدیل می‌کنیمبرزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره نقش سازمان زیباسازی در ساماندهی خیابان احسانی (بازار عبدل‌آباد)، گفت: به اعتقاد ما بازار عبدل‌آباد جای خوبی است که می‌توان با بهینه‌سازی، آن را به فضای اجتماعی و فرهنگی مناسب برای شهروندان آن محدوده بدل کرد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران با تأکید بر جای‌گذاری مبلمان شهری در بازار عبدل‌آباد، افزود: وقتی صحبت از اوقات فراغت در منطقه می‌شود، می‌توان از ظرفیت بازار احسانی (عبدل‌آباد) نیز استفاده کرد و با هماهنگی‌های صورت گرفته بین شهرداری منطقه و سازمان زیبا سازی شهرداری قرار شد سازمان زیباسازی نسبت به تجهیز و جای‌گذاری مبلمان برای استفاده شهروندان از این فضا سهم و نقشی داشته باشد.

ضرغامی در پاسخ به این سوال که بهسازی بازار احسانی (عبدل‌آباد) در چه بازه زمانی قرار است انجام شود، افزود: تلاش ما بر این است تا بتوانیم ظرف مدت ۲ ماه بازار احسانی (عبدل‌آباد) را به مبلمان شهری تجهیز کنیم.

او در پاسخ به این سوال که پس از ساماندهی دست‌فروشان و بساط‌گستران بازار احسانی (عبدل‌آباد) تکلیف این قشر از جامعه که در آن محدوده فعالیت داشتند چه می‌شود، تصریح کرد: در نزدیکی بازار عبدل‌آباد مکانی تعبیه شده است که دست‌فروشان بازار عبدل‌آباد در آنجا مستقر و به ادامه کسب‌وکار خود بپردازند.


بیشتر بخوانید: ایجاد بازارچه برای دستفروشان موجب گسترش مهاجرت به پایتخت/ ساماندهی دستفروشان چهارراه ولیعصر(عج) تا پایان سال ادامه دارد 


مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران در پاسخ به این سوال که هدف از بهسازی بازار احسانی (عبدل‌آباد) چیست؟ گفت: مدیریت شهری در تلاش است تا فضا را برای استفاده اقشار جامعه مهیا کند و بازار احسانی (عبدل‌آباد) می‌تواند با جای‌گذاری مبلمان شهری به فضای تأمل و درنگ شهروندان بدل شود.

پیش‌تر ساماندهی بساط گستران و دست‌فروشان از چهار راه ولیعصر (عج) و تئاتر شهر آغاز شد که موجب رضایت صاحبان مشاغل و و عابران پیاده شد.

حال امروز شاهد بسط ساماندهی دست‌فروشان و بساط گستران از چهار راه ولیعصر (عج) و نئاتر شهر به محدوده بازار احسانی (عبدل آباد) هستیم تا حنای شعار شهردار تهران مبنی بازگرداندن معابر به شهروندان و تهران شهری برای همه رنگی تازه بگیرد.

انتهای پیام/

دست‌فروشان عبدل‌آباد ساماندهی می‌شوند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر