کد خبر: ۷۰۳۶۹۲۱
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۱
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۱
کد خبر : ۷۰۳۶۹۲۱
حناچی مطرح کرد؛

شهردار تهران گفت:۷۰ واگنی که در گمرک باقی مانده بود و به شکل سی کی دی وارد کشور شدند را ترخیص کردیم.

ترخیص ۷۰ واگن قطار مترو از گمرک/ ایستگاه‌های خطوط ۶ و ۷ به زودی افتتاح می‌شود.به گزارش گروه حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، پیروز حناچی شهردار تهران با اشاره به لغو مصوبه برج باغ‌ها و تلاش شهرداری تهران برای حفظ این سرمایه‌های طبیعی گفت: در یک ماه گذشته باغ عبقری را که قرار بود برج باغ در آن ساخته شود، افتتاح کردیم و در حال حاضر هم در منطقه ۱۴ باغ وثوق الدوله در حال توسعه است.

وی اظهار کرد: همچنین امیدواریم در آینده کلنگ افتتاح و توسعه فضای سبز سایت چهارباغ که در شمال مصلی قرار دارد، به زمین بخورد.

شهردار تهران با اشاره به برنامه‌های مدیریت شهری پایتخت برای توسعه خطوط مترو گفت: امیدواریم به زودی توسعه خطوط ۸، ۹ و ۱۰ را آغاز کنیم تا مشکلات و خلا‌ها در مناطقی که مترو به آن‌ها نرفته مانند منطقه ۲۲ و محدوده شمالی و غربی تهران برطرف شود.

حناچی انجام اقدامات لازم برای اجرای لوپی که به شکل U خطوط تبادلی و تقاطعی مترو را فراهم می‌کند، از دیگر برنامه‌های پیش رو معرفی و عنوان کرد: درکنار افتتاح ایستگاه‌های خطوط ۶ و ۷، ایستگاه‌های جدید را که مهم‌ترین آن‌ها ایستگاه تقاطعی امام حسین (ع) در خط ۶ است را به مجموعه اضافه خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: همچنین تمام ۷۰ واگنی که در گمرک باقی مانده بود و به شکل سی کی دی وارد کشور شدند را ترخیص کردیم. ۴ قطار کامل که مشتمل بر ۲۸ واگن است نیز اوایل شهریورماه به شبکه ناوگان حمل و نقل ریلی تهران اضافه خواهد شد.

انتهای پیام/

۲۸ واگن از اوایل شهریورماه به شبکه ناوگان حمل و نقل ریلی تهران اضافه خواهد شد

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر