کد خبر: ۷۰۳۷۱۳۱
گروه : مرکزی » اراک
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹
با حضور وزیر بهداشت انجام شد؛

در سفروزیر بهداشت به ساوه خط جدید تولید دارو‌های انسانی افتتاح شد.

افتتاح خط تولید دارو‌های انسانی در ساوهبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ، با حضور سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شهرصنعتی کاوه شهرستان ساوه خط جدید تولید دارو‌های انسانی یک شرکت دارو سازی افتتاح شد.

این شرکت داروسازی تولید کننده انواع مکمل‌های غذایی دارویی شامل گروه فرآورده‌های پروبیوتیک و گروه ویتامین‌ها و مواد معدنی و محصولات جامد عمومی است که در زمینی به مساحت ۹ هزار و ۵۱۷ متر مربع و زیربنایی به وسعت ۲۷۸۰ متر احداث شده و برای بیش از ۱۴۰ نفر فرصت شغلی جدید ایجاد کرده است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور سفر یک روزه به ۳ شهرستان استان مرکزی صبح امروز وارد ساوه شد و مورد استقبال مسئولان استانی و شهرستانی قرار گرفت.

سید محمد جمالیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: وزیر بهداشت به منظور بررسی وضعیت بهداشتی و درمانی، بازدید از مراکز ارائه خدمات سلامت محور و افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌های بهداشت و درمان به سه شهرستان ساوه، دلیجان و محلات وارد استان مرکزی و ساوه شده است.

جمالیان افزود: در این سفر یک روزه در شهرستان ساوه از کارخانه تولید داروی بازدید به عمل خواهد آورد و بخش اداری این کارخانه توسط وزیر بهداشت افتتاح خواهد شد.

او اضافه کرد: وزیر بهداشت سپس در شهرستان دلیجان حضور خواهد یافت و از بیمارستان امام صادق (ع) دلیجان بازدید و مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان این شهرستان را مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهد داد و در پایان با حضور در شهرستان محلات ضمن کلنگ زنی پایگاه سلامت کوی آزادگان از بیمارستان و مراکز بهداشتی و درمانی این شهرستان بازدید به عمل خواهد آورد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ۳۰ خرداد ماه امسال هم جهت افتتاح و کلنگ زنی چند پروژه بهداشتی و درمان به ساوه و زرندیه سفر کرد.

وزیر بهداشت قرار است در روز‌های آینده به منظور بررسی وضعیت بهداشتی و درمان اراک و بازدید از پروژه‌های در حال ساخت به این شهر سفر کند.

انتهای پیام / ج

در سفروزیر بهداشت به ساوه خط تولید دارو‌های انسانی افتتاح شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر