کد خبر: ۷۰۳۷۳۳۶
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴

یک زن انگلیسی که به یکی از مستعمره‌های پیشین این کشور سفر کرده بود، در محل اقامتش آتش زده شد.

یک توریست انگلیسی در باربادوس به آتش کشیده شدبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از اسپوتنیک، یک زن انگلیسی که به باربادوس، جزیره‌ای در دریای کارائیب در شمال شرق ونزئلا و از مستعمره‌های پیش انگلیس سفر کرده بود در حالی که در محل اقامتش در این جزیره خواب بود از سوی یک ناشناس به آتش کشیده شد و جان باخت.

بنا به گزارش بی‌بی‌سی، ناشناسی پس از ورود به خانه ناتالی کریچلو، ۴۴ ساله، که سه فرزند داشت بر روی او مایع آتش‌زا ریخت و او را به آتش کشید. کریچلو بر اثر شدت سوختگی پس از انتقال به بیمارستان جان باخت. خواهرزاده این زن گفت: «فرد ناشناس پس از آنکه تلاش کرد خاله‌ام را در حالی‌ که بر روی تخت خوابیده بود خفه کند او را به آتش کشید. میزان سوختگی ۷۵ درصد بود و او پس از رسیدن به بیمارستان جان باخت».

خواهرزاده کریچلو افزود خاله‌اش پیش از این از یک سرطان و دو سکته مغزی جان سالم به در برده و برای پیدا کردن برادر معلولش به باربادوس سفر کرده بود. خانواده این زن به منظور تامین ۹۶۰۰ دلار پولی که برای بازگرداندن جسد به انگلیس لازم دارند یک صفحه کمک‌های مردمی در اینترنت به راه انداخته اند. آن‌ها نگرانی خود را از این مسئله که ممکن است پلیس باربادوس این پرونده را با موضوع قتل پیگیری نکند به بی‌بی‌سی اعلام کردند.

بی‌بی‌سی به نقل از سخنگوی پلیس باربادوس گزارش داد هیچ بازداشتی در ارتباط با این حمله صورت نگرفته است. وزارت خارجه انگلیس در بیانیه‌ای اعلام کرد کارکنانش «از خانواده زن انگلیسی در باربادوس حمایت می‌کنند و با پلیس این جزیره در تماس هستند».

جزیره باربادوس از سال ۱۶۲۷ تا نوامبر ۱۹۶۶ از مستعمرات انگلیس بوده است.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر