سردار قاسم سلیمانی به مازندران می‌آید

نخستین ضیافت‌واره ملی و بین‌المللی ۱۰ هزار شهید گمنام ایران و شهدای خط مقاومت با حضور سردار قاسم سلیمانی در آمل برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، ستاد ضیافت‌واره بین‌المللی شهدای گمنام ایران و شهدای جبهه جهانی اعلام کرد تپه نورالشهدای خوشواش آمل ضیافت‌واره ملی و بین‌المللی ۱۰ هزار شهید گمنام سراسر ایران و شهدای خط مقاومت از جنوب لبنان تا سوریه، عراق، یمن و بحرین را اول شهریور ماه میزبانی خواهد کرد.

بر اساس این گزارش سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس، خانواده‌های شهدا از جبهه مقاومت از فاطمیون افغانستان، حیدریون عراق، زینبیون پاکستان، انصارالله یمن، حزب الله لبنان، مقاومت بحرین، کتائب حزب‌الله، حرکه النجباء و حشدالشعبی عراق و فرماندهان بسیج سوریه در این محفل جهانی بزم الهی شهدا حضور خواهند داشت.

این ضیافت‌واره از غروب پنجشنبه ۳۱ مرداد ماه با سخنرانی سردار غلام‌پور فرمانده قرارگاه کربلا و با قرائت دعای کمیل با نوای حاج صادق آهنگران آغاز و صبح روز جمعه اول شهریور با قرائت دعای ندبه با نوای حاج مهدی منصوری و سخنرانی سردار معاونت عملیاتی ستاد کل ادامه می‌یابد.

همچنین غروب جمعه نیز سخنرانی سردار مرتضی قربانی و سردار کمیل فرمانده لشکر جهانی حضرت زینب (س) در سوریه و سخنرانی برخی از سرداران جبهه مقاومت از عراق، افغانستان، لبنان، سوریه برگزار خواهد شد.

قرار است با صلاح‌دید حاج قاسم سلیمانی و سایر فرماندهان کشور‌های خط مقاومت در صورت هماهنگی‌های لازم این ضیافت‌واره بین‌المللی در سال‌های آینده بصورت دوره‌ای به میزبانی یکی از کشور‌های جبهه مقاومت برگزار شود.
انتهای پیام/س

حضور سردار سلیمانی در آمل

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار