کد خبر: ۷۰۳۷۷۱۶
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱

سرپرست آموزش و پرورش ناحیه یک اهواز گفت: علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره تولید محتوای الکترونیکی تا تاریخ  ۳۰ آبان ماه فرصت دارند تا در سامانه جشنواره اقدام به ثبت نام کنند.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، صادق نیسی گمراوی سرپرست آموزش و پرورش ناحیه یک اهواز گفت: خلاقانه بودن، متناسب بودن آثار با اهداف بیان شده در برنامه‌های درسی و قابلیت نصب و اجرا بودن آثار ارسالی از جمله شرایط فنی و اختصاصی آثار تولیدی شرکت کننده در این جشنواره است.

او افزود: جشنواره تولید محتوای الکترونیکی  در ۳ بخش برگزار می‌شود که بخش دانش‌آموزی (دانش آموزان پایه ششم ابتدایی، دوره متوسطه اول و دوم، هنرجویان هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش)، معلمان و مربیان (آموزگاران و دبیران دوره ابتدایی،  متوسطه اول و دوم، معلمان مدارس استثنایی، غیر دولتی و استعداد‌های درخشان، هنرآموزان هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش، مدرسان دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیری شهید رجایی، کارکنان آموزشی شاغل در ادارات آموزش و پرورش، کادر اداری مدارس) و دانشجویان (شامل دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان، دانشجویان دانشگاه شهید رجایی) بخش‌های مختلف این جشنواره هستند.

نیسی گمراوی ادامه داد: تولید قطعات آموزشی با موضوعات درسی، پرورشی، انقلابی، دینی به ویژه معارف قرآنی و اسلامی، تربیت بدنی، سلامت و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی و تولید قطعات و نرم افزار‌های سرگرمی و بازی‌های آموزشی با تأکید بر مفاهیم درسی از جمله محور‌ها و موضوعات این دوره از جشنواره است.

سرپرست آموزش و پرورش ناحیه یک اهواز بیان داشت: این جشنواره در بازه زمانی مرداد تا اسفندماه ۱۳۹۸ برگزار می‌شود و از ۱۶ مرداد ثبت نام داوطلبان در سامانه جشنواره آغاز شده است.

این مقام مسئول ادامه داد: مثل دوره‌های قبل، داوری آثار در ۲ سطح استانی و کشوری انجام می‌شود و علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره تا تاریخ  ۳۰ آبان ماه فرصت دارند به سامانه جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد به نشانی https://ecf.roshd.ir/  مراجعه و ضمن مطالعه دستورالعمل، ضوابط و مقررات جشنواره، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر