کد خبر: ۷۰۳۷۷۴۰
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸

رزمندگان ارتش و کمیته‌های مردمی یمن بر برخی از مواضع متجاوزان سعودی در استان الجوف تسلط یافتند.

نیروهای یمنی بر برخی مواضع متجاوزان سعودی در الجوف تسلط یافتندبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از تلویزیون المنار، رزمندگان ارتش و کمیته‌های مردمی یمن بر برخی از مواضع متجاوزان سعودی در استان الجوف تسلط یافتند و همچنین توانستند حملات متجاوزان را در عسیر واقع در جنوب عربستان دفع کنند.

رزمندگان ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در عملیات ویژه و جدید خود در استان الجوف توانستند بر برخی از مواضع متجاوزان سعودی تسلط یابند.

منابع نظامی تأکید کردند نیرو‌های یمنی، رشته حملاتی را علیه مواضع متجاوزان و مزدوران وابسته به آنان در نواحی الخب و الشغف انجام دادند و در آن از موشک‌های هدایت شونده استفاده کردند. این نیرو‌ها توانستند مقر فرماندهی دشمن را در این منطقه و همچنین سکو‌های پرتاب موشک و توپ‌هایی را منهدم کردند.

همچنین ستاد تبلیغات جنگ یمن تصاویری از هدف قرار دادن نیرو‌های دشمن و فرار افراد مسلح را در برابر حملات ارتش و کمیته‌های مردمی یمنی پخش کرد. این عملیات به کشته و زخمی شدن شماری از مزدوران انجامید.

نیرو‌های ارتش و کمیته‌های مردمی در جبهه عسیر، حمله گسترده نیرو‌های متجاوز سعودی را که از حمایت هواپیما‌ها و بالگرد‌های جنگی بهره می‌بردند در نزدیکی گذرگاه علب دفع کردند. منبع نظامی یمنی نیز بر ناکامی دشمن در بدست آوردن هرگونه پیشروی در منطقه تأکید کرد.

نیرو‌های متجاوزان سعودی چندین بار تلاش کردند در جبهه عسیر پیشروی کنند، اما یگان پشتیبانی موشکی و توپخانه با آن مقابله کرد. نیرو‌های یمنی همچنین چند خودرو و تجهیزات نظامی سعودی را منهدم کردند و خسارت‌هایی جانی نیز به آنان وارد آوردند.

از طرف دیگر و در جبهه جیزان، یگان تک تیرانداز‌های یمنی توانست طی روز‌های اخیر بیست و دو تن از نیرو‌های متجاوزان از جمله چند فرمانده را هدف قرار دهد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر