کد خبر: ۷۰۳۷۸۳۸
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۷

استاندار کرمان با اشاره به اینکه پروژه هوشمند سازی مسیر آزادی تا میدان شهدا ادامه می‌یابد، گفت: کار هوشمندسازی این مسیر به عنوان یک پروژه تحقیقی اجرایی می‌شود تا با مشاهده نتایج آن، سایر اقدامات در این زمینه پیش بینی و صورت پذیرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان،  محمدجواد فدائی استاندار کرمان عصر پنجشنبه در شورای راهبری توسعه مدیریت استان کرمان گفت: در این جلسه مقرر شد که پیگیری‌های تکمیلی برای اجرای هر چه بهتر  پروژه هوشمند سازی مسیر آزادی تا میدان شهدا انجام شود.

او با اشاره به این مطلب که برنامه شهری در کرمان به شکلی نیست که اولویت‌ها رعایت شده باشد، گفت: همواره تلاش می‌کنیم که شهر هوشمند را با دولت الکترونیک نزدیک کنیم.

وی ادامه داد: لازم است که در جلسه بعد مزایای هوشمندسازی مسیر آزادی تا میدان شهدا (مشتاق) مشخص و تبیین شود و بازدید میدانی از این مسیر نیز صورت گیرد.

 رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان نیز در این جلسه به حقوق شهروندی اشاره و بیان کرد: قرار بر این است که این موضوع به عنوان یک شاخص کمی از میزان رضایت مندی از سازمان‌های اداری مورد توجه قرار گیرد.

جعفر رودری ادامه داد: استان کرمان در زمینه رضایت سنجی مردم از دستگاه‌های اجرایی و تحقق حقوق شهروندی رتبه ۲۲ کشوری را به خود اختصاص داده و امتیاز استان کرمان ۶۸.۱۸ و بالاترین امتیاز کشوری در این راستا ۷۸.۷۵ بوده است.

او تصریح کرد: استان کرمان در زمینه اعتماد مراجعان رتبه ۱۴، نحوه رفتار با مراجعان رتبه ۱۸ و امکانات سخت افزاری رتبه ۹ را دارد و امیدواریم در سال‌های آینده شاهد ارتقای جایگاه استان کرمان باشیم.

در این جلسه روند اجرای پروژه هوشمندسازی چهارراه سمیه مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/ی

هوشمند سازی مسیرهای شهری کرمان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر