کد خبر: ۷۰۳۸۳۰۰
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹

رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) گفت: سیستم گرمایشی و سرمایشی بیمارستان در حال تعمیر است.

مشکل سرمایشی بیمارستان امام سجاد یاسوج بر طرف می شود

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج،رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) شهر یاسوج گفت:سیستم گرمایشی و سرمایشی بیمارستان در حال تعمیر است و برای اینکه مشکل بیمارستان را به صورت موقت رفع کنیم تصمیم بر این شد که در هر اتاقی یک دستگاه اسپلیت نصب شود که نارضایتی در بین بیماران نباشد و موقتا مشکل خنک شدن بخش داخلی بر طرف شود.
 
حسن زاده گفت: تجهیزات نصب اسپلیت ها نیز رسیده و تا چند روز آینده نیز نصب می شود و هر چند که ما به دنبال بر طرف کردن مشکلات سرمایشی و گرمایشی بیمارستان به صورت دائم هستیم و این اسپلیت ها به صورت موقت نصب می شوند اگر پنکه ای هم در بیمارستان وجود دارد توسط همراه بیمار آورده شده است و متعلق به بیمارستان نیست.
 
او در خصوص کمبود تخت همراه بیمار گفت: کنار هر تخت بیمارستانی که بیمار دارد یک تخت همراه نیز وجود دارد و کمبودی از این نظر در بیمارستان نیست.
 
رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) شهر یاسوج در پاسخ به کمبود دستگاه برای کاهش زردی نوزاد گفت: این موضوع اجتناب ناپذیر است چون که ما تنها مرکز در شهرستان بویراحمد و دنا هستیم که بخش نوزادان دارد آمار زایمان نیز بالا است ممکن است گاهی این کمبود احساس شود هر چند که با توجه به توسعه بخش زایشگاه بیمارستان در چند ماه آینده این مشکل نیز به صورت کلی بر طرف خواهد شد.
 
حسن زاده در خصوص نارضایتی برخی از بیماران از کیفیت غذای این بیمارستان بیان کرد: غذای بیمارستان روزانه توسط کارشناس تغذیه چک می شود و اگر مشکلی وجود داشته باشد گزارش و با پیمانکار مربوطه برخورد می شود هر چند که اگر بیماران در این خصوص اعتراضی دارند می توانند به واحد تغذیه بیمارستان مراجعه و اعتراض خود را مطرح کنند و ما نیز پیگیری خواهیم کرد.
 
انتهای پیام/پ

مشکل سرمایشی بیمارستان امام سجاد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر