کد خبر: ۷۰۳۸۵۹۸
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۷
وزیر کشور در آیین افتتاحیه جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما:

وزیر کشور گفت:جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما به بلوغ و بالندگی رسیده و تفاوت زیادی با نخستین دوره‌ها دارد.

جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما به بالندگی رسیده استبه گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور بعد از ظهر امروز در آیین افتتاحیه جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما که در بجنورد برگزار شد، اظهار کرد: کمال‌گرایی ودیعه‌ای الهی در ذات انسان‌هاست و فطرت و عقل انسانی هم منطبق بر اصولی است که بر این مبنا بنا شده‌اند.

وی افزود: آدمی در مسیری که برای تحقق مقصد خود به عنوان کمال ترسیم کرده و در کشاکش ارتباطات درونی و بیرونی و متناسب با اینکه ذات انسان مرتبط با ابعاد رحمانی و شیطانی است، دچار کجروی‌هایی هم می‌شود.

وزیر کشور با بیان اینکه حق تعالی انسان را برای دعوت به خود آفریده است،گفت: هیچ چیز ارزشی بالاتر از انسان در نظام خلقت ندارد، کمال برای رفع نقص است و آن چیزی می‌تواند آدمی را به کمال برساند که انسان را ورای خودش ببرد و از مرتبه انسانی ارتقا دهد و بالاتر ببرد.

وی ادامه داد: تولید زیبایی و نمایش خوب آن، موجب می‌شود همه جامعه زیبا شود و یکی از تعاریف اصلی هنر که دست اندرکاران برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی هم در این مسئله سهمی‌بسزا دارند، همین مسئله است.

رحمانی فضلی کار هنرمندان را خلق زیبایی دانست و تصریح کرد: باید این زیبایی هنری را در منظر جامعه قرار داد و به این وسیله جامعه را به زیبایی و کمال رساند.

وزیر کشور با تاکید بر دفاع از حقیقت به عنوان مرام و مسلک طی طریق در مسیر کمال عنوان کرد: در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که سراسر زیبایی است، زیرا در دوره‌ای هستیم که انسان‌های مومن و پاک در مراحل مختلف انقلاب، همه هستی خود را فدای پیشرفت کشور کرده‌اند و هر زمان که جامعه احساس نیاز کرده از دارایی اصلی‌شان یعنی جانشان گذشته‌اند.

وی تصریح کرد: به عنوان یک سیاستمدار باید ابزار سیاست را بکار بگیرم تا مردم در مسیری امن و آرام، بدون دغدغه مشکلات معیشتی و اقتصادی، عدالت و آزادی، به سمت کمال حرکت کنند.

رحمانی فضلی عدالت، آزادی و تامین زندگی مردم را وسیله اعتلای جامعه دانست و گفت: در جامعه اسلامی ایران به عنوان جامعه هنرمندان زندگی می‌کنیم، کشوری که مردم به مقدسات، هدف، کمال و حرکت در مسیر کمال اعتقاد دارند و ما به عنوان نمایندگان این جامعه، باید تلاش کنیم همه امکانات را برای آن‌ها فراهم کنیم.

وزیر کشور افزود: مردم ایران در همه شرایط پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و اگر امروز با وجود همه توطئه‌ها روی پای خود ایستاده‌ایم و در مسیر کمال حرکت می‌کنیم، به واسطه همین مردم است.

رحمانی فضلی با اشاره به سابقه ۲۲ ساله جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما خاطرنشان کرد: این جشنواره به بلوغ و بالندگی رسیده و تفاوت زیادی با نخستین دوره‌ها دارد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر