اختصاص ۵۰ حکم برای ایثارگران و آزادگان در برنامه ششم توسعه

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی گفت:در برنامه ششم توسعه ۵۰ حکم درباره ایثارگران، جانبازان و آزادگان در نظر گرفتیم.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،حجت الاسلام حسن نوروزی رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی شامگاه جمعه در جمع آزادگان کاشانی با بیان اینکه مجلس دهم یکی از بهترین مجلس‌ها در طول ادوار آن گذشته بوده است، اظهار داشت: در برنامه ششم توسعه ۵۰ حکم درباره ایثارگران، جانبازان و آزادگان در نظر گرفتیم؛ هر زمان بحث ایثارگران در میان بوده همیشه طرح‌ها و لوایح آن با رای اکثریت به تصویب رسیده است و بر همین اساس باید به این نظام و مملکت افتخار کرد.

او افزود: اسیران زمان جنگ حتی خم به ابرو نیاوردند و همیشه و هر لحظه لبخند از روی لب هایشان کنار نمی‌رفت و از آنجا که خداوند عنایتی داشته و مرا جزو اسرای دفاع مقدس قرار داده است این موضوع را با چشمان خود دیده و از نزدیک آن را لمس کردم.

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس با بیان اینکه آزادگان و ایثارگران دیروز حامیان امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز هستند، ابراز داشت: از آنجا که ما آزادشده وطن هستیم نخستین مدافعان وطن نیز به شمار می‌آییم و بر همین اساس اگر با قدرت تمام از این مرز و بوم دفاع می‌کنیم، پهپاد آمریکایی را نابود و نفتکش انگلیسی را تحت سیطره خود در می‌آوریم، باید همه این تلاش هارا مرهون خون شهدا و زحمات آزادگان و ایثارگران بدانیم.

او گفت: در مجلس شورای اسلامی تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا تمامی اقشار جامعه به ویژه خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان در بالاترین سطح از رفاه اجتماعی باشند چراکه معتقد هستیم از آنجا که این افراد برای دفاع از این مرز و بوم جان خود را در کف دست گذاشتند این اقدامات می‌تواند تنها بخش کوچکی از جانفشانی‌های آنان را جبران کند.

انتهای پیام/م

 

صحبتهای رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس در جمع آزادگان کاشانی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر