کد خبر: ۷۰۳۸۹۸۴
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹

در حادثه واژگونی خودروی پژو که در مجموع ۸ سرنشین داشت یک خانم ۳۰ ساله قبل از رسیدن اورژانس به علت شدت جراحات جان خود را از دست داده بود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج، سرپرست اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه دیروز در جاده‌های مواصلاتی استان در مجموع ۱۹ فقره تصادف به اورژانس گزارش شدگفت: ۵۶ نفر مصدوم شدند که متاسفانه یک مصدوم فوت و خدا را شکر یک مصدوم با احیای موفق از مرگ حتمی نجات پیدا کرد.

او مرگبار‌ترین تصادف دیروز رادر مسیر شهرک ولایت نزدیک به تیپ ۴۸ فتح یاسوج با واژگونی پژو ۴۰۵ اعلام کرد، و ادامه داد: در این حادثه خودروی پژو که در مجموع ۸ سرنشین داشت یک خانم ۳۰ ساله قبل از رسیدن اورژانس به علت شدت جراحات جان خود را از دست داده بود.

سرپرست اورژانس ۱۱۵ نیز بیان کرد: در این تصادف یک خانم ۲۴ ساله بعلت شدت جراحات و خونریزی فاقد علائم حیاتی بود توسط تکنسین‌های اورژانس آقایان نامداری و بزرگ امید با اقدام سریع وبه موقع پزشکی از جمله احیای موفق از مرگ حتمی نجات پیدا کرد و ۶ مصدوم دیگر توسط اکیپ‌های اورژانس به بیمارستان انتقال داده شدند.

جلیل نیز با اشاره به تصادفات پر مصدومی دیروز مطرح کرد: تصادف پیکان در تنگ کناره یاسوج با ۹ مصدوم، واژگونی پژو ۴۰۵ با پراید در جاده اصفهان تونل (۹) با ۵ مصدوم و تصادف پراید با پژو ۴۰۵ در جاده مختار با ۷ مصدوم اعم تصادفات پر مصدومی امروز بودند که به اورژانس گزارش شده و توسط تکنسین‌ها امدادرسانی شدند.

جلیل تصریح کرد: در استان در مجموع ۱۹ فقره تصادف با ۵۶ مصدوم امدادرسانی شدند که متاسفانه یکی از مصدومان قبل از رسیدن اورژانس جان باخته یکی از مصدومان دیگر توسط اورژانس احیای موفق واز مرگ حتمی نجات پیدا کردند و مابقی در صورت نیاز پزشکی بیشتر انتقال داده شدند.

انتهای پیام/غ

روز پر کار اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر