کد خبر: ۷۰۳۹۰۱۴
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷
معاون سیاسی استاندار سمنان خبر داد؛

حبیب الله خجسته پور گفت: با توجه به اینکه برگزاری انتخابات سالم نیازمند برنامه‌ریزی‌های اصولی است تاکنون پنج جلسه ستادی در این حوزه برگزار شده تا بتوانیم شاهد اجرای انتخاباتی بی نقص باشیم.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ،حبیب الله خجسته پور معاون سیاسی استاندار سمنان ضمن بیان اینکه در اولین روز‌های اعلام ابلاغ انتخابات مجلس از سوی وزارت کشور در استان سمنان بلافاصله ستاد انتخابات تشکیل شد، گفت: با توجه به اینکه برگزاری انتخابات سالم نیازمند برنامه‌ریزی‌های اصولی است تاکنون پنج جلسه ستادی در این حوزه برگزار شده تا بتوانیم شاهد اجرای انتخاباتی بی نقص باشیم.

او بابیان اینکه محوریت اصلی انتخابات اسفندماه، رقابت، مشارکت، سلامت و امنیت است، افزود: بر این اصل با بستری که فراهم می‌شود در راستای اجرای این چهار اصل تمام تلاش خود را با اتکا بر اصل بی‌طرفی توسط همه مجریان برگزاری انتخابات به کارخواهیم بست.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سمنان در پاسخ به این پرسش که چه تعداد به صورت رسمی حضور خود را برای انتخابات مجلس در استان اعلام کردند، ابراز داشت: با توجه به اینکه هنوز وقت ثبت‌نام نرسیده و حضور افراد شاخص در حد گمانه‌زنی است لذا نمی‌توان عدد و رقم خاصی را اعلام کرد، اما امیدواریم آمار خوبی را در این حوزه شاهد باشیم.

خجسته پور با بیان اینکه دشمن می‌کوشد تا از هر فرصت و بهانه‌ای برای دخالت در ایران استفاده کند، تصریح کرد: انتخابات مهم‌ترین برنامه سیاسی پیش رو است که در آن همه جناح‌ها، احزاب و گروه‌ها دخیل هستند لذا باید کاملا هوشیار بود که این ابرازی برای سو استفاده دشمن نشود.

او بابیان اینکه تلاش شد تا از افراد باتجربه، امین و معتمد در ستاد انتخابات استفاده شود، افزود: انتخابات پیش رو با همراهی شورای تامین و دستگاه‌های نظارتی و امنیتی اجرا خواهد شد تا با نظارت و رصد این حوزه در صورت مشاهده هر گونه تخلف بلافاصله موارد شناسایی و برخورد شود.

انتهای پیام / م

تمهیدات نظارتی بر انتخابات استان سمنان اندیشیده شده است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر