کد خبر: ۷۰۳۹۱۲۸
گروه : گیلان » رشت
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزی گیلان از راهیابی سه اثر دانش آموزان این استان به مرحله دوم جشنواره رسانش خبر داد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، مهیار فتحی پور مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان گیلان،گفت: در بخش روزنامه دیواری اثر محمد امین رستم پور از دبیرستان شاهد امام خمینی (ره) صومعه سرا، در بخش اینفوگرافیک اثر ارسالی محمدرضا میرسرایی از دبیرستان شاهد امام خمینی (ره) صومعه سرا و در بخش موشن گرافیک اثر محمد امین رستم پور از دبیرستان شاهد امام خمینی (ره) صومعه سرا بعنوان آثار برگزیده مرحله نخست جشنواره ملی رسانش معرفی شدند.

او، با اشاره به اینکه دوره پایانی برگزیدگان جشنواره رسانش همراه با دوره‌های آموزشی و با حضور چهره‌های سرشناس فرهنگی و هنری در دانشگاه صدا و سیما برگزار خواهد شد، افزود: در پایان این کارگاه‌ها، دانش‌آموزان توسط داوران سطح‌بندی و انتخاب می‌شوند و از افراد برگزیده در اختتامیه جشنواره تقدیر و تجلیل می‌شود.

فتحی پور تصریح کرد: علاوه بر رقابت فشرده و دو روزه دانش آموزان در تولید رسانه ای، بازدید از فضا‌های تولیدات نظیر استودیو کروماکی، کارگاه طراحی، آرشیو دانشگاه، استودیو‌های برنامه سازی در حوزه صدا و تصویر از جمله برنامه‌های این دوره است.

مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان گیلان، از برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های مختلف در این دوره فشرده خبر داد و در تشریح این برنامه خاطرنشان کرد: برگزاری کارگاه‌های آموزشی، کارگاه خلاقیت و سوژه یابی، کارگاه کسب و کار‌های رسانه ای، کارگاه‌های تکنیکی و تخصصی، روزنامه نگاری، صفحه آرایی، عکاسی، تدوین و فیلمنامه و هم چنین نقد و بررسی مستند «متولد اورشلیم»، نیز با حضور چهره‌های متخصص علمی و رسانه‌ای برای جمع برگزیدگان حاضر در جشنواره رسانش برگزار خواهد شد.

گفتنی است اختتامیه جشنواره ملی رسانش روز دوشنبه ۲۸ مرداد در تماشاخانه هنر حوزه هنری با حضور چهره‌های سرشناس فرهنگی و هنری برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/آ

۳ اثر از گیلان به عنوان آثار برگزیده جشنواره رسانش معرفی شدند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر