کد خبر: ۷۰۳۹۴۴۳
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: کمیته امداد با همکاری خیران و نیکوکاران طرحی برای اطعام ۲۰۰ هزار مددجوی اصفهانی تحت حمایت این نهاد در عید غدیر خم اجرا می‌کند.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،محمدرضا متین پور، بابیان اینکه عید غدیر، عید ولایت، هدایت و تمسک به ریسمان محکم الهی است، اظهار کرد: در این عید سعید که روز کامل شدن دین و اتمام نعمت بر مسلمانان است؛ توصیه به تمسک عملی به سیره اهل‌بیت عصمت و طهارت بهترین عیدانه‌ای است که می‌توان به هر شیعه معتقدی داد.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان سیره عملی امام علی (ع) را سرمشق نیکوکاران و خیران دانست و افزود: اطعام نیازمندان و به ویژه رسیدگی به ایتام از نقاط برجسته زندگی مولای متقیان است و کمیته امداد به عنوان نهادی حمایتی که برخواسته از معارف اهل‌بیت است، طرح‌های زیادی برای ترویج و تسهیل در اطعام نیازمندان و اکرام ایتام دارد.

او اطعام نیازمندان در روز عید غدیر را فریضه‌ای توصیه‌شده از طرف ائمه اطهار عنوان کرد و یادآور شد: در صورت مشارکت نیکوکاران و خیران، برنامه‌ای برای اطعام ۲۰۰ هزار مددجوی کمیته امداد اصفهان در حال پیگیری است.

متین‌پور با اشاره به فراهم‌شدن زیرساخت‌های گوناگون برای شراکت مردم نیکوکار استان در این اطعام بزرگ، توضیح داد: مراجعه به دفاتر این نهاد در سراسر استان، تماس با تلفن ۳۲۲۲۰۰۹۶، همچنین شماره‌گیری کد #۰۳۱*۸۸۷۷*، ارسال عدد یک به پیام‌گیر ۸۸۷۷ و درنهایت مراجعه به پایگاه‌های اینترنتی emdad.ir و mohsenin.ir در دسترس‌ترین روش‌های مشارکت در این طرح بزرگ است.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان در ادامه تصریح کرد: کلیه دفاتر کمیته امداد اصفهان در سراسر استان، این آمادگی را دارند که غذای طبخ‌شده توسط مردم را در میان مددجویان تحت حمایت این نهاد توزیع کنند.

او به اجرای طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین توسط کمیته امداد اصفهان اشاره کرد و گفت: در این طرح نیکوکاران با پذیرش حمایت از یک یا چند فرزند، مبالغی به شکل منظم پرداخت می‌کنند که مستقیماً به حساب این فرزندان واریز خواهد شد و پایگاه‌های کمیته امداد اصفهان در روز عید غدیر به شکل ویژه، آماده ثبت‌نام نیکوکاران گران‌قدر در این طرح بزرگ حمایتی هستند.

انتهای پیام/ی
 اطعام ۲۰۰ هزار نفری عید غدیر در اصفهان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر