کد خبر: ۷۰۳۹۴۶۸
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرت حوادث دانشگاه علوم پزشکی همدان از افتتاح ۶ پایگاه اورژانس جدید طی امسال در همدان خبر داد.

افتتاح ۶ پایگاه اورژانس در همدانبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، حبیب معصومی،رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرت حوادث دانشگاه علوم پزشکی همدان از راه‌اندازی سه پایگاه جاده‌ای در استان همدان طی هفته دولت خبر داد و اضافه کرد: سه پایگاه جاده‌ای نیز تا پایان امسال افتتاح خواهد شد.

او با اشاره به اینکه پایگاه سد کلان ملایر، روستای میانده شهرستان تویسرکان و قینرجه شهرستان رزن در هفته دولت افتتاح می‌شود افزود: در حال حاضر ۵۵ پایگاه جاده‌ای و شهری دانشگاه علوم پزشکی همدان در استان فعال است که به همراه پایگاه جاده‌ای اسدآباد، تعداد به ۶۰ مورد می‌رسد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرت حوادث دانشگاه با بیان اینکه تا پایان امسال در آزاد راه همدان ـ ساوه به اسم آزادراه «۲»، روستای آب مشکین کبودراهنگ و روستای جربانلو در شهرستان رزن پایگاه اورژانس راه‌اندازی می‌شود افزود: با افتتاح این پایگاه‌ها دو سال جلوتر از تکالیف محول خواهیم بود.

او ادامه داد: در هفته دولت تعداد پایگاه اورژانس به ۶۰ مورد می‌رسد و پایان سال به ۶۳ مورد و دیگر تا پایان سال ۱۴۰۰ تکلیفی نخواهیم داشت.

دکتر معصومی با بیان اینکه از زمان دولت یازدهم ۵۶ دستگاه آمبولانس جدید وارد استان شده است گفت: در حال حاضر سال ورود ۲۰ دستگاه آمبولانس به استان به قبل ازسال ۹۲ برمی‌گردد.

او عنوان کرد: قرار است ۱۷ آمبولانس جدید وارد استان شود که با این امکان دیگر آمبولانسی نخواهیم داشت که قبل از سال ۹۲ وارد همدان شده باشد.

انتهای پیام/ ش

راه‌اندازی سه پایگاه اورژانس جاده‌ای در استان همدان

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر